Historie běžce dne

David Kunčar
Z klubu Praha 10, narozen 1975
Nejlepší výsledky:
2010, 1. místo, Muži 20 - 39 let
Ervin Beshir
Z klubu Loko Beroun, narozen 1967
Nejlepší výsledky:
2005, 1. místo, Muži 20 - 39 let
2006, 1. místo, Muži 20 - 39 let
2007, 1. místo, Muži 40 - 49 let
Ivana Bařtipánová
Z klubu Praha 5, narozena 1974
Nejlepší výsledky:
2013, 1. místo, Ženy 35 - 44 let
2014, 3. místo, Ženy 35 - 44 let
2017, 2. místo, Ženy 35 - 44 let
Ivan Minchev
Z klubu neuvedeno, narozen 1957
Nejlepší výsledky:
2003, 1. místo, Muži 40 - 49 let
2011, 2. místo, Muži 50 - 59 let
2012, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2013, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2017, 1. místo, Muži 60 - 69 let
Libuše Vlachynská
Z klubu AC Slovácká Slavia U, narozena 1962
Nejlepší výsledky:
2013, 3. místo, Ženy 45 - 54 let
2014, 2. místo, Ženy 45 - 54 let
2015, 3. místo, Ženy 45 - 54 let
2016, 1. místo, Ženy 45 - 54 let
2017, 3. místo, Ženy nad 55 let
2018, 1. místo, Ženy 55 - 64 let
Veronika Olšová
Z klubu TRI SKI Horní Počern, narozena 1993
Nejlepší výsledky:
2009, 2. místo, Juniorky
2011, 3. místo, Juniorky
Ivan Pacner
Z klubu Praga, narozen 1926
Nejlepší výsledky:
2002, 3. místo, Muži nad 70 let
2003, 3. místo, Muži nad 70 let
Ondřej Čarňanský
Z klubu TT SK Praha, narozen 1981
Nejlepší výsledky:
2000, 2. místo, Junioři
2004, 1. místo, Muži 20 - 39 let
Jan Cihlář
Z klubu AC Praha 1890, narozen 1983
Nejlepší výsledky:
1999, 1. místo, Junioři
Alena Pokorná
Z klubu Kokořín, narozena 1989
Nejlepší výsledky:
2003, 1. místo, Juniorky
Petr Soukup
Z klubu Kovohutě Příbram, narozen 1965
Nejlepší výsledky:
1997, 1. místo, Muži 20 - 39 let
1999, 1. místo, Muži 20 - 39 let
2000, 2. místo, Muži 20 - 39 let
2001, 2. místo, Muži 20 - 39 let
2002, 1. místo, Muži 20 - 39 let
2003, 3. místo, Muži 20 - 39 let
2004, 2. místo, Muži 20 - 39 let
2005, 1. místo, Muži 40 - 49 let
2006, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2007, 3. místo, Muži 40 - 49 let
2008, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2009, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2010, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2011, 3. místo, Muži 40 - 49 let
2012, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2013, 3. místo, Muži 40 - 49 let
2014, 3. místo, Muži 40 - 49 let
2015, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2016, 2. místo, Muži 50 - 59 let
2017, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2018, 2. místo, Muži 50 - 59 let
Daša Jámborová
Z klubu SC Radotín, narozena 1978
Nejlepší výsledky:
2016, 3. místo, Ženy 35 - 44 let
Lenka Borovičková
Z klubu VSK Chemie, narozena 1973
Nejlepší výsledky:
1996, 3. místo, Ženy
1997, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2002, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2009, 3. místo, Ženy 35 - 49 let
2010, 1. místo, Ženy 35 - 49 let
2011, 1. místo, Ženy 35 - 49 let
2012, 1. místo, Ženy 35 - 49 let
2013, 3. místo, Ženy 35 - 44 let
2017, 1. místo, Ženy 35 - 44 let
Antonín Sochorec
Z klubu AVC Praha, narozen 1940
Nejlepší výsledky:
2001, 3. místo, Muži 60 - 69 let
2002, 2. místo, Muži 60 - 69 let
Zdeněk Hruša
Z klubu Jirčany, narozen 1946
Nejlepší výsledky:
1998, 3. místo, Muži 50 - 59 let
2008, 3. místo, Muži 60 - 69 let
2009, 3. místo, Muži 60 - 69 let
2010, 2. místo, Muži 60 - 69 let
2016, 2. místo, Muži nad 70 let
Eva Štěpánková
Z klubu Biatlon Beroun, narozena 1972
Nejlepší výsledky:
2008, 3. místo, Ženy 35 - 49 let
2011, 2. místo, Ženy 35 - 49 let
Lenka Rabiňáková
Z klubu RC Baset, narozena 1980
Nejlepší výsledky:
2001, 3. místo, Ženy 20 - 34 let
2002, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
2003, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
2004, 3. místo, Ženy 20 - 34 let
2005, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
2006, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2007, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2008, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2009, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2010, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
2011, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
2012, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2013, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
Jaroslav Kubr
Z klubu AC Laura, narozen 1990
Nejlepší výsledky:
2008, 3. místo, Junioři
2009, 2. místo, Junioři
Jan Humr
Z klubu Biatlon Beroun, narozen 1984
Nejlepší výsledky:
2007, 2. místo, Muži 20 - 39 let
2009, 2. místo, Muži 20 - 39 let
2010, 2. místo, Muži 20 - 39 let
2011, 2. místo, Muži 20 - 39 let
Josef Vitásek
Z klubu Buková, narozen 1958
Nejlepší výsledky:
2002, 1. místo, Muži 40 - 49 let
2003, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2004, 1. místo, Muži 40 - 49 let
2008, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2010, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2014, 2. místo, Muži 50 - 59 let
2018, 2. místo, Muži 60 - 69 let
Rudolf Albrecht
Z klubu Praha 4, narozen 1979
Nejlepší výsledky:
1997, 2. místo, Junioři
Andrea Remeňová
Z klubu SK Radotín, narozena 1983
Nejlepší výsledky:
1998, 3. místo, Juniorky
Jaromír Šťastný
Z klubu Liga 100 Praha, narozen 1930
Nejlepší výsledky:
2001, 2. místo, Muži nad 70 let
2002, 2. místo, Muži nad 70 let
2003, 2. místo, Muži nad 70 let
2004, 2. místo, Muži nad 70 let
2005, 3. místo, Muži nad 70 let
2006, 2. místo, Muži nad 70 let
2007, 2. místo, Muži nad 70 let
2008, 3. místo, Muži nad 70 let
David Jindra
Z klubu AC Obora Hvězda, narozen 1960
Nejlepší výsledky:
2010, 2. místo, Muži 50 - 59 let
2011, 3. místo, Muži 50 - 59 let
2012, 3. místo, Muži 50 - 59 let
Antonín Pospíšil
Z klubu Praha 8, narozen 1946
Nejlepší výsledky:
1994, 3. místo, Muži 40 - 49 let
1996, 1. místo, Muži nad 50 let
1998, 2. místo, Muži 50 - 59 let
2000, 3. místo, Muži 50 - 59 let
2001, 3. místo, Muži 50 - 59 let
Pavel Novák
Z klubu Liga 100 Praha, narozen 1953
Nejlepší výsledky:
1995, 1. místo, Muži 40 - 49 let
1996, 1. místo, Muži 40 - 49 let
1997, 2. místo, Muži 40 - 49 let
1998, 3. místo, Muži 40 - 49 let
1999, 3. místo, Muži 40 - 49 let
2000, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2001, 1. místo, Muži 40 - 49 let
2003, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2004, 3. místo, Muži 50 - 59 let
2005, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2006, 2. místo, Muži 50 - 59 let
2007, 3. místo, Muži 50 - 59 let
2008, 3. místo, Muži 50 - 59 let
2009, 2. místo, Muži 50 - 59 let
2013, 2. místo, Muži 60 - 69 let
2016, 2. místo, Muži 60 - 69 let
2018, 1. místo, Muži 60 - 69 let
Jana Bloudková
Z klubu DGP, narozena 1976
Nejlepší výsledky:
1997, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
1998, 1. místo, Ženy 20 - 34 let
1999, 3. místo, Ženy 20 - 34 let
2000, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2001, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2004, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2005, 2. místo, Ženy 20 - 34 let
2007, 3. místo, Ženy 20 - 34 let
2015, 2. místo, Ženy 35 - 44 let
2016, 1. místo, Ženy 35 - 44 let
2017, 3. místo, Ženy 35 - 44 let
Jana Požgayová
Z klubu AVC Praha, narozena 1955
Nejlepší výsledky:
1995, 1. místo, Ženy
2004, 1. místo, Ženy 35 - 49 let
Luděk Sedlák
Z klubu Sokol Roztoky, narozen 1954
Nejlepší výsledky:
1995, 2. místo, Muži 40 - 49 let
1997, 3. místo, Muži 40 - 49 let
Helena Vavrušová
Z klubu AC Praha 1890, narozena 1961
Nejlepší výsledky:
2008, 1. místo, Ženy 35 - 49 let
2009, 2. místo, Ženy 35 - 49 let
2010, 2. místo, Ženy 35 - 49 let
2011, 2. místo, Ženy nad 50 let
2012, 2. místo, Ženy nad 50 let
2013, 2. místo, Ženy 45 - 54 let
2014, 1. místo, Ženy 45 - 54 let
2015, 1. místo, Ženy 45 - 54 let
2016, 1. místo, Ženy nad 55 let
2017, 1. místo, Ženy nad 55 let
Růžena Sochorcová
Z klubu AVC Praha, narozena 1941
Nejlepší výsledky:
1996, 2. místo, Ženy
1997, 2. místo, Ženy nad 35 let
1998, 2. místo, Ženy nad 35 let
1999, 2. místo, Ženy nad 35 let
2000, 3. místo, Ženy nad 35 let
2001, 2. místo, Ženy nad 35 let
2004, 3. místo, Ženy nad 50 let
2005, 2. místo, Ženy nad 50 let
2006, 2. místo, Ženy nad 50 let
2007, 2. místo, Ženy nad 50 let
František Burda
Z klubu Bering Praha, narozen 1957
Nejlepší výsledky:
1994, 3. místo, Muži do 39 let
1996, 3. místo, Muži do 39 let
Igor Tausinger
Z klubu ČR Praha, narozen 1949
Nejlepší výsledky:
1999, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2000, 1. místo, Muži 50 - 59 let
2001, 1. místo, Muži 50 - 59 let
Milan Ryba
Z klubu AVC Praha, narozen 1952
Nejlepší výsledky:
1994, 1. místo, Muži 40 - 49 let
1995, 3. místo, Muži 40 - 49 let
1996, 3. místo, Muži 40 - 49 let
2002, 3. místo, Muži 50 - 59 let
2003, 3. místo, Muži 50 - 59 let
Mirka Petronjuková
Z klubu Kotlářka, narozena 1987
Nejlepší výsledky:
2000, 1. místo, Juniorky
2001, 1. místo, Juniorky
Marek Jirásek
Z klubu TNS AISA, narozen 1973
Nejlepší výsledky:
2013, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2014, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2015, 2. místo, Muži 40 - 49 let
2016, 2. místo, Muži 40 - 49 let