Liga

Tady si můžete zkontrolovat, jak si stojíte v celkovém pořadí Ligy.
Předposlední sloupec ukazuje body, poslední počet běhů, které běžec absolvoval. Každému se samozřejmě počítá maximálně 10 nejlepších výsledků. Pokud kliknete na jméno závodníka, zobrazí se setříděný seznam závodů, které závodník absolvoval.
Berte však výsledky spíše jako orientační, protože v případě že má dva či více běžců stejně bodů, nejsou tyto shodné výsledky dále porovnávány dle dalších kritérií, skutečné pořadí v LIZE je pak dopočítáno ručně (nezobrazí se na webu).

ročník 2018, Junioři
jméno rok narození klub body závody
1. Vačkář Jan 2007 Štěchovice 96 7
Listonošův krpál 15
Jarov-Károv 15
Davle - Nová Březová 14
Vrané - Zvole 14
Jardův kopec 13
Hvězdonice - Ondřejov 13
Dobývání Dívčích hradů 12
2. Sedláček Patrik 2008 OK Roztoky 84 6
Vrané - Zvole 15
Dobývání Dívčích hradů 14
Ivčin kopeček 14
Jardův kopec 14
Komořany - Čihadlo 14
Běh na Čerčanský chlum 13
3. Bartoš Lukáš 2008 Praha 8 62 5
Jarov-Károv 14
Listonošův krpál 13
Vrané - Zvole 13
Hvězdonice - Ondřejov 11
Komořany - Čihadlo 11
4. Sedláček Jaroslav 2003 OOB Kotlářka 59 4
Ivčin kopeček 15
Dobývání Dívčích hradů 15
Komořany - Čihadlo 15
Běh na Čerčanský chlum 14
5. Kroutil Ondřej 2005 Atlet Šestajovice 46 4
Jardův kopec 12
Komořany - Čihadlo 12
Davle - Nová Březová 12
Běh na Čerčanský chlum 10
6. Šubert Matěj 2002 Atlet Šestajovice 37 3
Dobývání Dívčích hradů 13
Komořany - Čihadlo 13
Davle - Nová Březová 11
7. Šedivý Zdeněk 2000 Benešovský BK 30 2
Hvězdonice - Ondřejov 15
Běh na Čerčanský chlum 15
8. Kroutil Max 2008 Atlet Šestajovice 25 2
Davle - Nová Březová 13
Běh na Čerčanský chlum 12
9. Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby 25 2
Hvězdonice - Ondřejov 14
Lochovice - Plešivec 11
10. Louda Jakub 2001 BBK Benešov 15 1
Davle - Nová Březová 15
11. Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 15 1
Lochovice - Plešivec 15
12. Tatar Jan 2006 Atlet Šestajovice 15 1
Jardův kopec 15
13. Rabiňák Filip 1999 Jílové 14 1
Listonošův krpál 14
14. Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 14 1
Lochovice - Plešivec 14
15. Kubr Lucas 2004 AC Laura-Belgie 13 1
Lochovice - Plešivec 13
16. Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd 12 1
Lochovice - Plešivec 12
17. Plášil Jan 2002 TJ Sokol Senohraby 12 1
Hvězdonice - Ondřejov 12
18. Poslední Šimon 2007 Kamýk 11 1
Dobývání Dívčích hradů 11
19. Slavík Vojta 2005 Poříčí nad Sázavou 11 1
Běh na Čerčanský chlum 11
20. Charvát Tim 2008 Modřany 10 1
Dobývání Dívčích hradů 10
21. Vokůrka Radek 2002 Doubravan Újezd 10 1
Lochovice - Plešivec 10
22. Kříž Matěj 2009 Benešovský BK 9 1
Běh na Čerčanský chlum 9
23. Raboch Martin 2003 AO Střela Žebrák 9 1
Lochovice - Plešivec 9
24. Rychecký Dan 2009 HH Smíchov 9 1
Dobývání Dívčích hradů 9
25. Procházka Petr 2001 Walkers 8 1
Lochovice - Plešivec 8
26. Uxa Lukáš 2003 URT Beroun 7 1
Lochovice - Plešivec 7
27. Pokorný Ondřej 2005 Zahořany 6 1
Lochovice - Plešivec 6