Liga

Tady si můžete zkontrolovat, jak si stojíte v celkovém pořadí Ligy.
Předposlední sloupec ukazuje body, poslední počet běhů, které běžec absolvoval. Každému se samozřejmě počítá maximálně 10 nejlepších výsledků. Pokud kliknete na jméno závodníka, zobrazí se setříděný seznam závodů, které závodník absolvoval.
Berte však výsledky spíše jako orientační, protože v případě že má dva či více běžců stejně bodů, nejsou tyto shodné výsledky dále porovnávány dle dalších kritérií, skutečné pořadí v LIZE je pak dopočítáno ručně (nezobrazí se na webu).

ročník 2019, Junioři
jméno rok narození klub body závody
1. Sedláček Patrik 2008 OK Roztoky 139 10
Okolo Štěchovického pokladu 15
Vrané - Zvole 15
Listonošův krpál 15
Jardův kopec 15
Běh na Čerčanský chlum 14
Komořany - Čihadlo 14
Zbraslavská Závist 13
Libeř - Radlík 13
Ivčin kopeček 13
Běh za Sliveneckou saní 12
2. Bartoš Lukáš 2008 FK Kobylisy 123 10
Listonošův krpál 14
Davle - Nová Březová 14
Běh na Červenou horu 14
Okolo Štěchovického pokladu 13
Běh na Šance 13
Kazín - Cukrák 13
Zbraslavská Závist 11
Jardův kopec 11
Běh za Sliveneckou saní 11
Hvězdonice - Ondřejov 9
3. Růžička Martin 2002 Tuchlovice 120 9
Jarov-Károv 15
Běh na Šance 14
Okolo Štěchovického pokladu 14
Libeř - Radlík 14
Z Dobřichovic na Šraňk 14
Hvězdonice - Ondřejov 14
Zbraslavská Závist 14
Běh za Sliveneckou saní 13
Lochovice - Plešivec 8
4. Sedláček Jaroslav 2003 PSK Olymp 119 8
Kazín - Cukrák 15
Libeř - Radlík 15
Hvězdonice - Ondřejov 15
Lochovice - Plešivec 15
Komořany - Čihadlo 15
Ivčin kopeček 15
Běh na Čerčanský chlum 15
Běh za Sliveneckou saní 14
5. Vačkář Jan 2007 Štěchovice 98 8
Běh na Červenou horu 15
Davle - Nová Březová 15
Vrané - Zvole 14
Jardův kopec 12
Okolo Štěchovického pokladu 11
Ivčin kopeček 11
Běh na Čerčanský chlum 10
Hvězdonice - Ondřejov 10
6. Nový Matěj 2000 Střela Žebrák 57 4
Dobývání Dívčích hradů 15
Běh za Sliveneckou saní 15
Ivčin kopeček 14
Lochovice - Plešivec 13
7. Pejša Matěj 2009 Sedlčany 57 5
Vrané - Zvole 13
Okolo Štěchovického pokladu 12
Kazín - Cukrák 12
Jardův kopec 10
Běh na Šance 10
8. Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 55 4
Z Dobřichovic na Šraňk 15
Běh na Šance 15
Běh na Petřínskou rozhlednu 14
Lochovice - Plešivec 11
9. Koukal Adam 2006 Adrien Elixír Elite Team 44 4
Kazín - Cukrák 14
Jarov-Károv 14
Hvězdonice - Ondřejov 11
Lochovice - Plešivec 5
10. Pejša Jan 2006 Sedlčany 33 3
Běh na Červenou horu 13
Kazín - Cukrák 11
Běh na Šance 9
11. Raboch Martin 2003 Střela Žebrák 25 2
Zbraslavská Závist 15
Lochovice - Plešivec 10
12. Poslední Šimon 2007 Kamýk 23 2
Zbraslavská Závist 12
Běh na Čerčanský chlum 11
13. Novák Václav 2004 ToBi Team 19 2
Ivčin kopeček 12
Lochovice - Plešivec 7
14. Šimoník Jiří 2001 Orel Židenice 15 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 15
15. Hořejší Ondřej 2005 Ski Run Čakovice 14 1
Jardův kopec 14
16. Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky Praha 14 1
Lochovice - Plešivec 14
17. Rychecký Dan 2009 HH Smíchov 14 1
Dobývání Dívčích hradů 14
18. Dušek Jakub 2003 Orel Dolní Dobrouč 13 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 13
19. Hrách Tony 2009 USK Kočičák 13 1
Jardův kopec 13
20. Kohout Kryštof 2001 TJ Sokol Senohraby 13 1
Hvězdonice - Ondřejov 13
21. Platil Jonáš 2000 Mrač 13 1
Běh na Čerčanský chlum 13
22. Fabián Aleš 2009 Čerčany 12 1
Běh na Čerčanský chlum 12
23. Kreidl Václav 2009 Orel Židenice 12 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 12
24. Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd 12 1
Lochovice - Plešivec 12
25. Seko Frederik 2003 Polanská Bystrica 12 1
Běh na Šance 12
26. Svoboda Vojta 2005 TJ Sokol Senohraby 12 1
Hvězdonice - Ondřejov 12
27. Kuchař Adam 2007 Orel Domanín 11 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 11
28. Slávik Šimon 2003 Polanská Bystrica 11 1
Běh na Šance 11
29. Pražák Andrej 2009 TJ Spoje 10 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 10
30. Moravec Jan 2002 JM team Letohrad 9 1
Lochovice - Plešivec 9
31. Slavík Vojtěch 2005 Froll Poříčí n.Sázavou 9 1
Běh na Čerčanský chlum 9
32. Michek Tomáš 2002 Říčany 8 1
Hvězdonice - Ondřejov 8
33. Kovář Martin 2000 UFO 6 1
Lochovice - Plešivec 6
34. Kohout Roman 2003 TJ Sokol Králův Dvůr 4 1
Lochovice - Plešivec 4
35. Sušický Tomáš 2004 3 1
Lochovice - Plešivec 3
36. Novák František 2009 ToBi Team 2 1
Lochovice - Plešivec 2