Bajkeři na Radlíku

1.8.2020

Ještě dlužím krátkou zprávu, jak se na Radlíku dařilo ve vloženém závodě cyklistům. Na cyklisticky nepříjemnou kamenitou trať shodnou s tratí běhu se vydalo celkem 18 borců a borkyň, většina z nich byla na kole o trochu rychlejší než v běhu, což v tomhle terénu není vůbec samozřejmost. Loňský vítěz cyklistické části i duatlonu Martin Janda rozhodně nedal svou kůži lacino, ale přes vlastní zlepšení podlehl v tvrdém souboji Tondovi Rektorovi, který stanovil nové nejlepší časy jak na kole (10:05), tak v duatlonu (21:42). Mezi ženami byla nejrychlejší Veronika Bartošová, která rovněž nasadila novou laťku pro příští rok (kolo 14:14, duatlon 27:21). Všechny výsledky najdete na listu Kolo v excelovských výsledcích z Libře. Letos to byl už třetí duatlon do vrchu, pokud vše vyjde, tak nás bude čekat ještě jeden na  Zbraslavské Závisti.