Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Jardův kopec 2018, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Hostička Jan 1979 Příbram 08:27 Muži 20 - 39 let 15
2. Blažek Jaroslav 1993 ČZU 08:48 Muži 20 - 39 let 14
3. Duchoň David 1971 Praha Újezd 09:02 Muži 40 - 49 let 15
4. Šťastný Tomáš 1979 Kerteam 09:05 Muži 20 - 39 let 13
5. Ludrovský Martin 1977 Trubín 09:11 Muži 40 - 49 let 14
6. Mádr Radim 1991 Praha 09:18 Muži 20 - 39 let 12
7. Šikola Pavel 1985 Česká Lípa 09:35 Muži 20 - 39 let 11
8. Mach Štěpán 1980 Bohnice 09:41 Muži 20 - 39 let 10
9. Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 09:44 Muži 20 - 39 let 9
10. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 09:45 Muži 50 - 59 let 15
11. Borovský Jindřich 1982 Hradčany 09:47 Muži 20 - 39 let 8
12. Švestka Vít 1990 Bez samic 09:49 Muži 20 - 39 let 7
13. Bukvai Miloš 1985 Považská Bystrica 09:50 Muži 20 - 39 let 6
14. Novotný Marek 1986 Bez samic 09:55 Muži 20 - 39 let 5
15. Svoboda Vojtěch 1984 Modřany 09:56 Muži 20 - 39 let 4
16. Flaks Jan 1962 AC Nýřany 09:57 Muži 50 - 59 let 14
17. Hejna Jan 1984 Rumový express 09:59 Muži 20 - 39 let 3
18. Tatar Jan 2006 Atlet Šestajovice 10:04 Junioři 15
19. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 10:05 Muži 50 - 59 let 13
20. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam 10:06 Ženy 20 - 34 let 15
21. Hladina Tomáš 1982 Praha 8 10:07 Muži 20 - 39 let 2
22. Sedláček Patrik 2008 OK Roztoky 10:09 Junioři 14
23. Kuriš Radek 1971 SABZO 10:12 Muži 40 - 49 let 13
24. Schovánek Petr 1965 Krčský les C 10:12 Muži 50 - 59 let 12
25. Bednář Petr 1978 Praha 8 10:15 Muži 40 - 49 let 12
26. Schütz Petr 1962 Orlová 10:15 Muži 50 - 59 let 11
27. Bradáč Jiří 1982 SABZO 10:19 Muži 20 - 39 let 1
28. Živný Michal 1963 Stromovka 10:20 Muži 50 - 59 let 10
29. Ondra Vladimír 1968 Diversity Beast 10:21 Muži 50 - 59 let 9
30. Plesník Zdeněk 1985 Bez samic 10:21 Muži 20 - 39 let 0
31. Diviš Martin 1963 SNB / SABZO 10:24 Muži 50 - 59 let 8
32. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon 10:29 Muži 20 - 39 let 0
33. Minchev Ivan 1957 Just 10:31 Muži 60 - 69 let 15
34. Vávra Radomír 1963 Kerteam 10:32 Muži 50 - 59 let 7
35. Pech Jindřich 1980 Žleby 10:33 Muži 20 - 39 let 0
36. Scheu Harald 1969 Praha 3 10:35 Muži 40 - 49 let 11
37. Zbytovský Jiří 1962 Bonbon Praha 10:36 Muži 50 - 59 let 6
38. Buchtík Ondřej 1981 ABND racing team 10:36 Muži 20 - 39 let 0
39. Fajta Viktor 1986 Plzeň 10:38 Muži 20 - 39 let 0
40. Wágner Vojtěch 1984 10:39 Muži 20 - 39 let 0
41. Horník Martin 1967 Lázně Toušeň 10:40 Muži 50 - 59 let 4
42. Tarant Jiří 1958 Praha 10 10:43 Muži 60 - 69 let 14
43. Livora Václav 1989 Pankrác 10:46 Muži 20 - 39 let 0
44. Svobodová Tereza 1999 Spartak Praha 4 10:47 Juniorky 15
45. Novák Radomír 1970 Laco Team 10:55 Muži 40 - 49 let 10
46. Jarosil Tomáš 1965 Praha 11:01 Muži 50 - 59 let 3
47. Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies 11:02 Muži 40 - 49 let 9
48. Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 11:05 Muži 50 - 59 let 2
49. Olšová Veronika 1993 TRISKI H.Počernice 11:08 Ženy 20 - 34 let 14
50. Rada Petr 1964 AC Obora Hvězda 11:15 Muži 50 - 59 let 1
51. Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 11:16 Muži 50 - 59 let 0
52. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 11:17 Muži 60 - 69 let 13
53. Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 11:22 Muži 40 - 49 let 8
54. Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav Úpice 11:25 Ženy 20 - 34 let 13
55. Prokopová Monika 2005 USK Atletika 11:26 Juniorky 14
56. Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky 11:33 Ženy 45 - 54 let 15
57. Třísková Katarína 1971 Praha 6 11:37 Ženy 45 - 54 let 14
58. Novák Pavel 1953 SABZO Praha 11:42 Muži 60 - 69 let 12
59. Jelínek Karel 1951 PSK Olymp Praha 11:47 Muži 60 - 69 let 11
60. Borovičková Lenka 1973 SABZO / SMOLA chůze Praha 11:48 Ženy 45 - 54 let 13
61. Vačkář Jan 2007 Štěchovice 11:49 Junioři 13
62. Slamiak Stanislav 1962 Bonbon 11:54 Muži 50 - 59 let 0
63. Doležal Jaromír 1957 SABZO 11:58 Muži 60 - 69 let 10
64. Matějovský Pavel 1965 AVC/MK Kladno 11:59 Muži 50 - 59 let 0
65. Mališová Karla 1960 SABZO 12:10 Ženy 55 - 64 let 15
66. Vlachynská Libuše 1962 Turbomošt Lhota 12:19 Ženy 55 - 64 let 14
67. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 12:19 Muži 60 - 69 let 9
68. Uxová Anett 2000 URT Beroun 12:29 Juniorky 13
69. Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 12:35 Ženy 55 - 64 let 13
70. Tausinger Igor 1949 Crotalus 12:43 Muži 60 - 69 let 8
71. Tatarová Marie 2008 Atlet Šestajovice 12:51 Juniorky 12
72. Gregorová Jitka 1991 Žleby 12:53 Ženy 20 - 34 let 12
73. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 12:54 Ženy 35 - 44 let 15
74. Prokopová Lucie 2003 Praha 6 12:59 Juniorky 11
75. Uxa Tomáš 1965 URT Beroun 13:04 Muži 50 - 59 let 0
76. Nový Břetislav 1947 SABZO 13:09 Muži nad 70 let 15
77. Prokopová Klára 1971 Bonbon Praha 13:16 Ženy 45 - 54 let 12
78. Bartošová Jiřina 1974 13:18 Ženy 35 - 44 let 14
79. Flieglová Alena 1962 SABZO 13:18 Ženy 55 - 64 let 12
80. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 13:19 Muži 60 - 69 let 7
81. Nohýnek Zdeněk 1965 NOAL 13:25 Muži 50 - 59 let 0
82. Turek Jan 1991 Bez samic 13:29 Muži 20 - 39 let 0
83. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 13:30 Ženy 45 - 54 let 11
84. Setínková Zuzana 1957 DKP 13:32 Ženy 55 - 64 let 11
85. Jámborová Ema 2010 Adrien Elixír team 13:33 Juniorky 10
86. Kroutil Ondřej 2005 Atlet Šestajovice 13:40 Junioři 12
87. Mašek Roman 1961 SNB Praha 13:40 Muži 50 - 59 let 0
88. Skrbek Břetislav 1948 TJ Tatran Jablonec n/N. 13:42 Muži nad 70 let 14
89. Šesták Jindřich 1956 ASP 13:44 Muži 60 - 69 let 6
90. Cipl František 1951 Bonbon 13:45 Muži 60 - 69 let 5
91. Valentová Květa 1956 Hasiči 13:53 Ženy 55 - 64 let 10
92. Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha 13:57 Muži 60 - 69 let 4
93. Štrosová Alice 1970 BONBON Paha 14:00 Ženy 45 - 54 let 10
94. Matiášek Petr 1946 AVC Praha 14:01 Muži nad 70 let 13
95. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 14:01 Ženy 55 - 64 let 9
96. Doležal Vladimír 1953 ABONT 14:09 Muži 60 - 69 let 3
97. Paukert Milan 1950 SABZO Praha 14:27 Muži 60 - 69 let 2
98. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 14:31 Ženy 45 - 54 let 9
99. Němec Miloš 1959 Bonbon 14:41 Muži 50 - 59 let 0
100. Janeček Jaroslav 1940 SABZO 14:42 Muži nad 70 let 12
101. Seemanová Jana 1975 SABZO 14:52 Ženy 35 - 44 let 13
102. Popovová Martina 1974 SNB 14:55 Ženy 35 - 44 let 12
103. Dolejš Radomír 1958 SABZO Praha 15:01 Muži 60 - 69 let 1
104. Volný Petr 1959 Relax Medvědice 15:01 Muži 50 - 59 let 0
105. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 15:02 Muži 60 - 69 let 0
106. Fejfarová Karla 1979 Hostivice 15:11 Ženy 35 - 44 let 11
107. Čepelka Oldřich 1948 Hodkovice nad Mohelkou 15:14 Muži nad 70 let 11
108. Obrová Hana 1989 Bonbon Praha 15:21 Ženy 20 - 34 let 11
109. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 15:21 Muži 60 - 69 let 0
110. Míšek Jan 1960 Bonbon 15:22 Muži 50 - 59 let 0
111. Daubner Antonín 1942 Liga 100 Praha 15:24 Muži nad 70 let 10
112. Svoboda Vladimír 1954 Kamýk nad Vltavou 15:27 Muži 60 - 69 let 0
113. Čech Jaroslav 1941 Liga 100 Praha 15:28 Muži nad 70 let 9
114. Šimon Miloš 1944 PSK Union 15:29 Muži nad 70 let 8
115. Rock Jan 1954 SABZO 15:41 Muži 60 - 69 let 0
116. Štros Ota 1965 Bonbon Praha 15:50 Muži 50 - 59 let 0
117. Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 15:59 Juniorky 9
118. Zemanová Jitka 1953 VK Smíchov 16:07 Ženy nad 65 let 15
119. Vačkářová Andrea 1975 Štěchovice 16:31 Ženy 35 - 44 let 10
120. Pavlík Vladimír 1959 SK Dělobuch 16:42 Muži 50 - 59 let 0
121. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 16:58 Muži 60 - 69 let 0
122. Březina Petr 1946 SABZO 17:00 Muži nad 70 let 7
123. Němcová Alena 1964 Bonbon Praha 17:31 Ženy 45 - 54 let 8
124. Zeidlerová Jarmila 1951 SNB 18:52 Ženy nad 65 let 14
125. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 21:04 Ženy 55 - 64 let 8
126. Šanderová Kateřina 2011 Bonbon Praha 23:28 Juniorky 8
127. Šandera Martin 1976 Bonbon 23:28 Muži 40 - 49 let 7
128. Krejsa Václav 1952 Bonbon 28:10 Muži 60 - 69 let 0