Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Běh na Čerčanský chlum 2019, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Edlman Tomáš 1990 ASK Slavia Praha 17:51 Muži 20 - 39 let 15
2. Eremka Libor 1988 Jiskra Humpolec 18:14 Muži 20 - 39 let 14
3. Švarc Matěj 1996 18:37 Muži 20 - 39 let 13
4. Hostička Jan 1979 Příbram 18:51 Muži 40 - 49 let 15
5. Fochler Petr 1991 AK Drnovice 19:04 Muži 20 - 39 let 12
6. Šťastný Tomáš 1979 Kerteam 19:18 Muži 40 - 49 let 14
7. Herda Jan 1983 SKP Nymburk 19:23 Muži 20 - 39 let 11
8. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 19:46 Muži 60 - 69 let 15
9. Pospíšil Pavel 1980 Benešovský BK 20:00 Muži 20 - 39 let 10
10. Oberreiter Martin 1988 Polná 20:10 Muži 20 - 39 let 9
11. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 20:13 Muži 40 - 49 let 13
12. Fojtů Petr 1987 Běhej Poděbrady 20:17 Muži 20 - 39 let 8
13. Král Vítězslav 1976 Rysy 20:41 Muži 40 - 49 let 12
14. Duchoň David 1971 20:50 Muži 40 - 49 let 11
15. Dubják Petr 1970 Jiskra Zruč 20:57 Muži 40 - 49 let 10
16. Borovský Jindřich 1982 20:57 Muži 20 - 39 let 7
17. Veselý Michal 1980 Bike Notoric 21:03 Muži 20 - 39 let 6
18. Lebeda Petr 1975 Benešovský BK 21:14 Muži 40 - 49 let 9
19. Seruti Antonio 1977 ČESYK 21:22 Muži 40 - 49 let 8
20. Jahoda Vít 1983 Benešovský BK 21:27 Muži 20 - 39 let 5
21. Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 21:29 Muži 40 - 49 let 7
22. Sládeček Jakub 1974 Senešnice 21:34 Muži 40 - 49 let 6
23. Čermák Vratislav 1981 Nusle 21:48 Muži 20 - 39 let 4
24. Sedláček Jaroslav 2003 PSK Olymp 21:55 Junioři 15
25. Havlíčková Barbora 1982 Svojetice 21:57 Ženy 35 - 44 let 15
26. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 22:09 Muži 50 - 59 let 15
27. Scheu Harald 1969 Praha 3 22:20 Muži 50 - 59 let 14
28. Vágner Aleš 1977 Rorace Team 22:30 Muži 40 - 49 let 5
29. Špringl Štěpán 1984 Praha 5 22:36 Muži 20 - 39 let 3
30. Trojan Tomáš 1987 Chocerady 22:40 Muži 20 - 39 let 2
31. Šulc Miroslav 1968 Benešovský BK/Divišov 22:46 Muži 50 - 59 let 13
32. Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting 22:55 Muži 40 - 49 let 4
33. Pejša Jan 1975 Sedlčany 22:58 Muži 40 - 49 let 3
34. Sedláček Patrik 2008 OK Roztoky 23:05 Junioři 14
35. Platil Jonáš 2000 Mrač 23:06 Junioři 13
36. Kašpárek Jiří 1975 Hejlov 23:08 Muži 40 - 49 let 2
37. Kočovský Miroslav 1971 TJ Sokol Senohraby 23:10 Muži 40 - 49 let 1
38. Říha Karel 1969 Soběhrdy 23:13 Muži 50 - 59 let 12
39. Kotěra Ladislav 1966 SC Zmaštěný Stroje 23:18 Muži 50 - 59 let 11
40. Kříž František 1987 Chocerady 23:25 Muži 20 - 39 let 1
41. Ondra Vladimír 1968 Praha 8 23:26 Muži 50 - 59 let 10
42. Hájek Lukáš 1991 TJ Jiskra Zruč 23:28 Muži 20 - 39 let 0
43. Vitásek Josef 1958 Buková 23:30 Muži 60 - 69 let 14
44. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 23:36 Ženy 35 - 44 let 14
45. Fabián Aleš 2009 Čerčany 23:37 Junioři 12
46. Fabián Jan 1975 Čerčany 23:39 Muži 40 - 49 let 0
47. Mrva Pavel 1960 Benešovský BK/Popovice 23:48 Muži 50 - 59 let 9
48. Poborská Helena 1978 Kerteam 24:01 Ženy 35 - 44 let 13
49. Dvořák Zdeněk 1975 Humpolec 24:01 Muži 40 - 49 let 0
50. Neuman Jiří 1974 KLM Praha 24:03 Muži 40 - 49 let 0
51. Schütz Petr 1962 Orlová 24:07 Muži 50 - 59 let 8
52. Gnědin Arťom 1993 BP4 24:09 Muži 20 - 39 let 0
53. Tržilová Iva 1986 Maratonstav Úpice 24:10 Ženy 20 - 34 let 15
54. Kot Jiří 1978 Humpolec 24:12 Muži 40 - 49 let 0
55. Pazdera Jiří 1991 TK Benešov 24:39 Muži 20 - 39 let 0
56. Kolářová Karolína 1992 BP4 24:41 Ženy 20 - 34 let 14
57. Novotný Ondřej 1981 Čerčany 24:42 Muži 20 - 39 let 0
58. Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies 24:46 Muži 40 - 49 let 0
59. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 24:54 Muži 50 - 59 let 7
60. Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře 24:56 Muži 50 - 59 let 6
61. Horník Martin 1967 Liberec 25:05 Muži 50 - 59 let 5
62. Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 25:13 Muži 50 - 59 let 4
63. Sehnal Adrien 1953 SC Radotín 25:16 Muži 60 - 69 let 13
64. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon 25:20 Muži 20 - 39 let 0
65. Kranjc Tomaz 1980 Praha 25:22 Muži 20 - 39 let 0
66. Kulhavý Martin 1979 Chodov 25:30 Muži 40 - 49 let 0
67. Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Praha 25:32 Ženy 55 - 64 let 15
68. Slancová Adéla 1991 Aslan 25:37 Ženy 20 - 34 let 13
69. Matějovský Pavel 1965 AVC/MK Kladno 25:41 Muži 50 - 59 let 3
70. Tůma Jiří 1963 OA Vlašim 25:45 Muži 50 - 59 let 2
71. Doležal Jaromír 1957 SABZO 25:47 Muži 60 - 69 let 12
72. Lukášová Mirka 1961 Praha 25:53 Ženy 55 - 64 let 14
73. Novák Pavel 1953 SABZO 25:54 Muži 60 - 69 let 11
74. Borovičková Lenka 1973 SMOLA Chůze Praha z.s. 25:56 Ženy 45 - 54 let 15
75. Suttr Pavel 1968 Mrač 25:58 Muži 50 - 59 let 1
76. Urban Josef 1956 SABZO 25:59 Muži 60 - 69 let 10
77. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 25:59 Muži 60 - 69 let 9
78. Mališová Karla 1960 SABZO 26:08 Ženy 55 - 64 let 13
79. Skorkovský Jiří 1973 Poříčí 26:09 Muži 40 - 49 let 0
80. Schovánek Milan 1962 Krčský les 26:20 Muži 50 - 59 let 0
81. Slamiak Stanislav 1962 Bonbon 26:33 Muži 50 - 59 let 0
82. Šťástka Jiří 1958 Turbomošt Lhota 26:36 Muži 60 - 69 let 8
83. Mayer Jan 1954 Benešovský BK 26:44 Muži 60 - 69 let 7
84. Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 27:19 Muži 60 - 69 let 6
85. Prchlíková Barbora 1971 Benešovský BK 27:27 Ženy 45 - 54 let 14
86. Fiala Radovan 1977 Benešovský BK 27:54 Muži 40 - 49 let 0
87. Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team 27:55 Juniorky 15
88. Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky 28:02 Ženy 45 - 54 let 13
89. Beran Tomáš 1982 Čerčany 28:03 Muži 20 - 39 let 0
90. Cinka Ivan 1957 Atletika Benešov 28:07 Muži 60 - 69 let 5
91. Poslední Šimon 2007 Kamýk 28:11 Junioři 11
92. Stařecký Tomáš 1962 Pražští Zvoníci 28:14 Muži 50 - 59 let 0
93. Čižinský Jaromír 1955 SABZO 28:17 Muži 60 - 69 let 4
94. Gregorová Jitka 1991 Žleby 28:23 Ženy 20 - 34 let 12
95. Vačkář Jan 2007 Štěchovice 28:26 Junioři 10
96. Vlachynská Libuše 1962 Turbomošt Lhota 28:27 Ženy 55 - 64 let 12
97. Rádl Pavel 1956 Pyšely 28:28 Muži 60 - 69 let 3
98. Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn 28:29 Muži nad 70 let 15
99. Slavík Vojtěch 2005 Froll Poříčí n.Sázavou 28:40 Junioři 9
100. Vágnerová Nikola 2006 Rorace Team 28:49 Juniorky 14
101. Trnková Štěpánka 1973 SABZO 28:52 Ženy 45 - 54 let 12
102. Kouklík Stanislav 1961 Benešovský BK 28:54 Muži 50 - 59 let 0
103. Tomíšek Adam 1982 Praha 29:01 Muži 20 - 39 let 0
104. Nový Břetislav 1947 SABZO 29:09 Muži nad 70 let 14
105. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 29:29 Muži 50 - 59 let 0
106. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 29:32 Ženy 45 - 54 let 11
107. Mařík Michal 1975 Praha 29:42 Muži 40 - 49 let 0
108. Šedivý Michal 1968 ČESYK 29:58 Muži 50 - 59 let 0
109. Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 30:15 Ženy 55 - 64 let 11
110. Smetana Karel 1951 Benešovský BK 30:17 Muži 60 - 69 let 2
111. Fialová Blanka 1976 Benešovský BK 30:24 Ženy 35 - 44 let 12
112. Kučerová Blanka 1978 Votice 30:39 Ženy 35 - 44 let 11
113. Beranová Denisa 1986 Čerčany 30:46 Ženy 20 - 34 let 11
114. Šesták Jindřich 1956 ASP 30:49 Muži 60 - 69 let 1
115. Vynšová Monika 1979 Benešovský BK 31:00 Ženy 35 - 44 let 10
116. Moch Ivan 1951 SABZO 31:04 Muži 60 - 69 let 0
117. Cipl František 1951 Bonbon 31:04 Muži 60 - 69 let 0
118. Svobodová Dana 1952 Příbram 31:23 Ženy nad 65 let 15
119. Polívka Václav 1965 Benešov 31:25 Muži 50 - 59 let 0
120. Bláhová Marie 1997 Praha 32:01 Ženy 20 - 34 let 10
121. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 32:06 Ženy 55 - 64 let 10
122. Bláha Eduard 1970 Praha 32:37 Muži 40 - 49 let 0
123. Ledvina Tomáš 1963 Bonbon 32:38 Muži 50 - 59 let 0
124. Paukert Milan 1950 SABZO 32:48 Muži 60 - 69 let 0
125. Dukic Jelena 1988 32:51 Ženy 20 - 34 let 9
126. Vágnerová Adéla 2008 Rorace Team 33:00 Juniorky 13
127. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 33:34 Muži 60 - 69 let 0
128. Vilímek Stanislav 1958 Benešovský BK 33:51 Muži 60 - 69 let 0
129. Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 34:29 Juniorky 12
130. Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 34:35 Muži nad 70 let 13
131. Šizlingová Eva 1971 Vysoká Lhota 35:00 Ženy 45 - 54 let 10
132. Pucholt Miroslav 1951 SABZO 35:33 Muži 60 - 69 let 0
133. Šebková Anežka 2001 35:44 Juniorky 11
134. Mezerová Hana 2001 35:44 Juniorky 10
135. Volný Petr 1959 Praha 4-Chodov 36:14 Muži 60 - 69 let 0
136. Pařízková Eva 1980 36:34 Ženy 35 - 44 let 9
137. Zemanová Jitka 1953 VK Smíchov 37:35 Ženy nad 65 let 14
138. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 38:18 Muži 60 - 69 let 0
139. Březina Petr 1946 SABZO 38:27 Muži nad 70 let 12
140. Červová Zuzana 1960 MSF Vlašim 39:01 Ženy 55 - 64 let 9
141. Dolejš Radomír 1958 SABZO 42:08 Muži 60 - 69 let 0
142. Požgayová Jana 1955 Bonbon 43:59 Ženy 55 - 64 let 8
143. Bláhová Jana 1971 Praha 44:49 Ženy 45 - 54 let 9
144. Krejsa Václav 1952 Bonbon 01:37:16 Muži 60 - 69 let 0