Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Běh na Petřínskou rozhlednu 2019, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Pechek Petr 1983 Kerteam 14:19 Muži 20 - 39 let 15
2. Soural Lukáš 1982 Orel Židenice 14:53 Muži 20 - 39 let 14
3. Sandecki Mark 1982 Mika Training 15:25 Muži 20 - 39 let 13
4. Herda Jan 1983 SKP Nymburk 15:28 Muži 20 - 39 let 12
5. Šťastný Tomáš 1979 Kerteam 15:36 Muži 40 - 49 let 15
6. Hochman Zdeněk 1985 Orel Blučina 15:48 Muži 20 - 39 let 11
7. Král Vítězslav 1976 Rysy 15:52 Muži 40 - 49 let 14
8. Adamec Milan 1977 Orel Vyškov 15:57 Muži 40 - 49 let 13
9. Režný Matěj 1977 Sokol 16:05 Muži 40 - 49 let 12
10. Ježek Jan 1985 SK Svěrák 16:07 Muži 20 - 39 let 10
11. Borovský Jindřich 1982 16:12 Muži 20 - 39 let 9
12. Fajta Viktor 1986 ADVENTURA 16:14 Muži 20 - 39 let 8
13. Duchoň David 1971 16:15 Muži 40 - 49 let 11
14. Pejša Jan 1975 Sedlčany 16:36 Muži 40 - 49 let 10
15. Šimoník Jiří 2001 Orel Židenice 16:53 Junioři 15
16. Horský Tomáš 1982 TJ Packa Praha 16:54 Muži 20 - 39 let 7
17. Pražák Adam 1978 Praha 3 16:57 Muži 40 - 49 let 9
18. Bradáč Jiří 1982 SABZO 17:21 Muži 20 - 39 let 6
19. Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 17:24 Muži 40 - 49 let 8
20. Poborská Helena 1978 Kerteam 17:28 Ženy 35 - 44 let 15
21. Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 17:32 Muži 50 - 59 let 15
22. Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 17:33 Muži 20 - 39 let 5
23. Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 17:35 Junioři 14
24. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 17:53 Muži 50 - 59 let 14
25. Kulhavý Martin 1979 Chodov 17:58 Muži 40 - 49 let 7
26. Vávra Radomír 1963 Kerteam 18:04 Muži 50 - 59 let 13
27. Vitásek Josef 1958 Buková 18:23 Muži 60 - 69 let 15
28. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 18:23 Muži 50 - 59 let 12
29. Živný Michal 1963 Stromovka 18:28 Muži 50 - 59 let 11
30. Halas Pavel 1999 Šitbořice 18:36 Muži 20 - 39 let 4
31. Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM 18:37 Muži 40 - 49 let 6
32. Novák Radomír 1970 Laco Team 18:42 Muži 40 - 49 let 5
33. Dušek Jakub 2003 Orel Dolní Dobrouč 18:44 Junioři 13
34. Minchev Ivan 1957 Just 18:52 Muži 60 - 69 let 14
35. Scheu Harald 1969 Praha 3 18:52 Muži 50 - 59 let 10
36. Zbytovský Jiří 1962 Bonbon Praha 19:06 Muži 50 - 59 let 9
37. Herbst Luboš 1979 Praha 4 19:12 Muži 40 - 49 let 4
38. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon 19:13 Muži 20 - 39 let 3
39. Olšová Veronika 1993 TRISKI H.Počernice 19:15 Ženy 20 - 34 let 15
40. Pěkný Jan 1977 Aka Praha 19:19 Muži 40 - 49 let 3
41. Tříska Michal 1979 Orel Domanín 19:22 Muži 40 - 49 let 2
42. Antl Martin 1987 Praha 19:24 Muži 20 - 39 let 2
43. Langhammerová Anežka 1994 Orel Židenice 19:29 Ženy 20 - 34 let 14
44. Oplatek Jiří 1976 Bonbon 19:48 Muži 40 - 49 let 1
45. Neuman Jiří 1974 KLM Praha 19:51 Muži 40 - 49 let 0
46. Kosík Michal 1976 Orel Domanín 19:53 Muži 40 - 49 let 0
47. Kolářová Karolína 1992 BP4 20:00 Ženy 20 - 34 let 13
48. Tržilová Iva 1986 Maratonstav Úpice 20:00 Ženy 20 - 34 let 12
49. Hacmacová Jana 1985 Krčský les 20:06 Ženy 20 - 34 let 11
50. Hromádka Ondřej 1980 Laco Team 20:19 Muži 20 - 39 let 1
51. Herbst Jarmila 1974 Praha 4 20:24 Ženy 45 - 54 let 15
52. Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 20:24 Muži 40 - 49 let 0
53. Dušek Pavel 1970 Orel Dolní Dobrouč 20:29 Muži 40 - 49 let 0
54. Kreidlová Jitka 1975 Orel Židenice 20:31 Ženy 35 - 44 let 14
55. Pech Jindřich 1980 Žleby 20:35 Muži 20 - 39 let 0
56. Novák Pavel 1953 SABZO 20:37 Muži 60 - 69 let 13
57. Kreidl Václav 2009 Orel Židenice 20:42 Junioři 12
58. Slabáková Lenka 1966 Orel Židenice 20:47 Ženy 45 - 54 let 14
59. Urban Josef 1956 SABZO 20:51 Muži 60 - 69 let 12
60. Doležal Jaromír 1957 SABZO 20:55 Muži 60 - 69 let 11
61. Schovánek Milan 1962 Krčský les 20:57 Muži 50 - 59 let 8
62. Mališová Karla 1960 SABZO 21:04 Ženy 55 - 64 let 15
63. Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy 21:12 Ženy 20 - 34 let 10
64. Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 21:21 Muži 60 - 69 let 10
65. Halas Petr 1973 Orel Vyškov 21:36 Muži 40 - 49 let 0
66. Horna Lukáš 1990 PRAHA 12 21:36 Muži 20 - 39 let 0
67. Kolbaba Pavel 1968 Lucky Family 1 21:43 Muži 50 - 59 let 7
68. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 21:52 Muži 50 - 59 let 6
69. Štrosová Aneta 2004 USK Praha 22:07 Juniorky 15
70. Skřivánková Dana 1967 Orel Vyškov 22:16 Ženy 45 - 54 let 13
71. Halasová Anna 2003 Orel Vyškov 22:21 Juniorky 14
72. Gregorová Jitka 1991 Žleby 22:27 Ženy 20 - 34 let 9
73. Šnajberk Jiří 1957 SABZO 22:40 Muži 60 - 69 let 9
74. Flieglová Alena 1962 SABZO 22:41 Ženy 55 - 64 let 14
75. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 22:43 Ženy 45 - 54 let 12
76. Tausinger Igor 1949 Crotalus 22:46 Muži nad 70 let 15
77. Kuchař Adam 2007 Orel Domanín 22:47 Junioři 11
78. Šejbl Václav 1944 ACK Písek 23:01 Muži nad 70 let 14
79. Suchá Barbora 1992 Orel Praha 3 23:04 Ženy 20 - 34 let 8
80. Klášterková Veronika 1990 SK Hasiči Praha 23:06 Ženy 20 - 34 let 7
81. Divácký Přemysl 1949 Orel Židenice 23:14 Muži nad 70 let 13
82. Aubrecht Petr 1972 Bonbon 23:23 Muži 40 - 49 let 0
83. Šesták Jindřich 1956 ASP 23:36 Muži 60 - 69 let 8
84. Uxová Anett 2000 Lokomotiva Beroun 23:38 Juniorky 13
85. Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové 23:42 Muži 60 - 69 let 7
86. Štrosová Alice 1970 Bonbon 23:45 Ženy 45 - 54 let 11
87. Kuncová Martina 2001 Orel Vyškov 23:48 Juniorky 12
88. Paukert Milan 1950 SABZO 23:58 Muži 60 - 69 let 6
89. Beňa Tomáš 1998 Orel Domanín 23:59 Muži 20 - 39 let 0
90. Pražák Andrej 2009 TJ Spoje 24:15 Junioři 10
91. Šorbanová Romana 1987 Smíchov 24:27 Ženy 20 - 34 let 6
92. Maryšlerová Monika 1974 Orel Obřany /Brno 24:28 Ženy 45 - 54 let 10
93. Volný Petr 1959 Praha 4-Chodov 24:51 Muži 60 - 69 let 5
94. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 24:54 Ženy 55 - 64 let 13
95. Kunc Josef 1960 Orel Vyškov 25:06 Muži 50 - 59 let 5
96. Špringlová Jitka 1983 Praha 5 25:15 Ženy 35 - 44 let 13
97. Chaloupka Vítězslav 1946 Běžci z lesa 25:29 Muži nad 70 let 12
98. Kresta Roman 1965 Orel Židenice 25:30 Muži 50 - 59 let 4
99. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 25:34 Ženy 45 - 54 let 9
100. Rožánek Vladimír 1958 SABZO 25:52 Muži 60 - 69 let 4
101. Sedláček Pavel 1953 Orel Židenice 26:03 Muži 60 - 69 let 3
102. Kuchařová Lucie 2001 Orel Domanín 26:06 Juniorky 11
103. Cipl František 1951 Bonbon 26:08 Muži 60 - 69 let 2
104. Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn 26:09 Muži nad 70 let 11
105. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 26:18 Ženy 45 - 54 let 8
106. Štros Ota 1965 Bonbon 26:25 Muži 50 - 59 let 3
107. Pecháček Miroslav 1948 Orel D. Čermná 26:53 Muži nad 70 let 10
108. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 27:10 Muži 60 - 69 let 1
109. Zalužanský Petr 1970 Bonbon Kutná Hora 27:14 Muži 40 - 49 let 0
110. Holasová Jarmila 1954 Tragéd 27:21 Ženy nad 65 let 15
111. Suchá Jaroslava 1970 Orel Praha 3 27:29 Ženy 45 - 54 let 7
112. Nový Břetislav 1947 SABZO 27:32 Muži nad 70 let 9
113. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 27:50 Muži 60 - 69 let 0
114. Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní 28:04 Juniorky 10
115. Cestr Lukáš 1996 Orel Praha 3 28:19 Muži 20 - 39 let 0
116. Vyletělová Ivana 1992 SRTG Nové Strašecí 28:42 Ženy 20 - 34 let 5
117. Brožová Milena 1962 28:44 Ženy 55 - 64 let 12
118. Tomíšek Jindřich 1939 Orel H.Moštěnice 28:47 Muži nad 70 let 8
119. Vavřinčíková Věra 1979 Těmice 28:57 Ženy 35 - 44 let 12
120. Dolejš Radomír 1958 SABZO 29:31 Muži 60 - 69 let 0
121. Špak Michal 1984 Poprad 29:41 Muži 20 - 39 let 0
122. Kubánek Pavel 1965 Hasiči Praha 29:42 Muži 50 - 59 let 2
123. Holý Josef 1941 Orel Židenice 32:29 Muži nad 70 let 7
124. Suchá Zuzana 2006 Orel Praha 3 34:45 Juniorky 9
125. Soukupová Simona 1974 Běžecký Praha 4 41:48 Ženy 45 - 54 let 6
126. Krejsa Václav 1952 Bonbon 01:09:36 Muži 60 - 69 let 0