Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Vrané - Zvole 2018, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Vejmelka Daniel 1986 Praha 11:52 Muži 20 - 39 let 15
2. Hostička Jan 1979 Příbram 12:27 Muži 20 - 39 let 14
3. Ploc Jaroslav 1984 Spartak Praha 12:44 Muži 20 - 39 let 13
4. Král Vítězslav 1976 Rysy 13:05 Muži 40 - 49 let 15
5. Duchoň David 1971 Praha Újezd 13:24 Muži 40 - 49 let 14
6. Ludrovský Martin 1977 Koh-I-Noor Machinery 13:42 Muži 40 - 49 let 13
7. Werner Lukáš 1985 Zelená Liška 13:47 Muži 20 - 39 let 12
8. Maleček Martin 1975 Žižkovský tigři 14:07 Muži 40 - 49 let 12
9. Čermák Vratislav 1981 Nusle 14:07 Muži 20 - 39 let 11
10. Maleček Petr 1985 Praha 14:17 Muži 20 - 39 let 10
11. Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 14:20 Muži 50 - 59 let 15
12. Borovský Jindřich 1982 Hradčany 14:34 Muži 20 - 39 let 9
13. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 14:39 Muži 50 - 59 let 14
14. Vitásek Josef 1958 Buková 14:45 Muži 60 - 69 let 15
15. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 14:54 Muži 50 - 59 let 13
16. Flaks Jan 1962 AC Nýřany 14:56 Muži 50 - 59 let 12
17. Schovánek Petr 1965 Krčský les C 15:07 Muži 50 - 59 let 11
18. Bednář Petr 1978 Praha 8 15:09 Muži 40 - 49 let 11
19. Fanturová Lenka 1978 VSK Praha 15:12 Ženy 35 - 44 let 15
20. Čadil Jan 1964 Dejvice 15:24 Muži 50 - 59 let 9
21. Vávra Radomír 1963 Kerteam 15:24 Muži 50 - 59 let 10
22. Kučera Milan 1982 Sokol Vsetín 15:28 Muži 20 - 39 let 8
23. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon 15:34 Muži 20 - 39 let 7
24. Kulhavý Martin 1979 Chodov 15:35 Muži 20 - 39 let 6
25. Horník Martin 1967 Lázně Toušeň 15:47 Muži 50 - 59 let 8
26. Schütz Petr 1962 Orlová 15:47 Muži 50 - 59 let 7
27. Pech Jindřich 1980 Žleby 15:56 Muži 20 - 39 let 5
28. Novák Jaroslav 1964 Český Krumlov 15:59 Muži 50 - 59 let 6
29. Sedláček Patrik 2008 OK Roztoky 16:00 Junioři 15
30. Chvátalová Vendula 2006 TJ Sokol Zlatníky 16:01 Juniorky 15
31. Olšová Veronika 1993 TRISKI H.Počernice 16:06 Ženy 20 - 34 let 15
32. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 16:13 Muži 50 - 59 let 5
33. Tarant Jiří 1958 Praha 10 16:20 Muži 60 - 69 let 14
34. Novák Radomír 1970 Laco Team 16:24 Muži 40 - 49 let 10
35. Bartošová Veronika 2002 16:32 Juniorky 14
36. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 16:36 Muži 60 - 69 let 13
37. Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies 16:39 Muži 40 - 49 let 9
38. Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 16:43 Ženy 55 - 64 let 15
39. Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 16:57 Muži 50 - 59 let 4
40. Novák Pavel 1953 SABZO Praha 16:59 Muži 60 - 69 let 12
41. Matějovský Pavel 1965 AVC/MK Kladno 17:01 Muži 50 - 59 let 3
42. Schovánek Milan 1962 Krčský les B 17:09 Muži 50 - 59 let 2
43. Doležal Jaromír 1957 SABZO 17:16 Muži 60 - 69 let 11
44. Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky 17:22 Ženy 45 - 54 let 15
45. Jelínek Karel 1951 PSK Olymp Praha 17:25 Muži 60 - 69 let 10
46. Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 18:01 Ženy 55 - 64 let 14
47. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 18:05 Muži 60 - 69 let 9
48. Vlachynská Libuše 1962 Turbomošt 18:20 Ženy 55 - 64 let 13
49. Uxa Tomáš 1965 URT Beroun 18:34 Muži 50 - 59 let 1
50. Vačkář Jan 2007 Štěchovice 18:38 Junioři 14
51. Uxová Anett 2000 URT Beroun 18:47 Juniorky 13
52. Gregorová Jitka 1991 Žleby 18:56 Ženy 20 - 34 let 14
53. Štěpánek Jindřich 1963 Pyšely 19:02 Muži 50 - 59 let 0
54. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 19:05 Ženy 35 - 44 let 14
55. Tvrdíková Michaela 1991 Zelená Liška 19:19 Ženy 20 - 34 let 13
56. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 19:20 Muži 60 - 69 let 8
57. Flieglová Alena 1962 SABZO 19:21 Ženy 55 - 64 let 12
58. Svoboda Jan 1943 Příbram 19:58 Muži nad 70 let 15
59. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 20:02 Ženy 55 - 64 let 11
60. Bartošová Jiřina 1974 20:24 Ženy 35 - 44 let 13
61. Bartoš Lukáš 2008 Praha 8 20:24 Junioři 13
62. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 20:53 Ženy 45 - 54 let 14
63. Paukert Milan 1950 SABZO Praha 21:09 Muži 60 - 69 let 7
64. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 21:17 Muži 60 - 69 let 6
65. Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn 21:23 Ženy nad 65 let 15
66. Šimon Miloš 1944 PSK Union 21:49 Muži nad 70 let 14
67. Jámborová Ema 2010 Adrien Elixír team 22:22 Juniorky 12
68. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 22:23 Muži 60 - 69 let 5
69. Dolejš Radomír 1958 SABZO Praha 22:24 Muži 60 - 69 let 4
70. Mojzešová Milena 1965 Báječné ženy v běhu 22:30 Ženy 45 - 54 let 13
71. Blumentritová Simona 1978 Adventní běhání 22:36 Ženy 35 - 44 let 12
72. Řežábek Petr 1957 Praha 5 22:46 Muži 60 - 69 let 3
73. Čerepušťák Ondřej 1948 AVC Praha 23:34 Muži nad 70 let 13
74. Adámek Petr 1954 SABZO 23:46 Muži 60 - 69 let 2
75. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 23:49 Muži 60 - 69 let 1
76. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 24:46 Ženy 45 - 54 let 12
77. Vačkářová Andrea 1975 Štěchovice 25:16 Ženy 35 - 44 let 11
78. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 31:26 Ženy 55 - 64 let 10
79. Ledvina Marek 1982 KRB Chrudim 32:49 Muži 20 - 39 let 4
80. Krejsa Václav 1952 Bonbon 45:59 Muži 60 - 69 let 0