Liga

Tady si můžete zkontrolovat, jak si stojíte v celkovém pořadí Ligy.
Předposlední sloupec ukazuje body, poslední počet běhů, které běžec absolvoval. Každému se samozřejmě počítá maximálně 10 nejlepších výsledků. Pokud kliknete na jméno závodníka, zobrazí se setříděný seznam závodů, které závodník absolvoval.
Berte však výsledky spíše jako orientační, protože v případě že má dva či více běžců stejně bodů, nejsou tyto shodné výsledky dále porovnávány dle dalších kritérií, skutečné pořadí v LIZE je pak dopočítáno ručně (nezobrazí se na webu).

ročník 2022, Junioři
jméno rok narození klub body závody
1. Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové 129 11
Běh za Sliveneckou saní 15
Ivčin kopeček 15
Okolo Štěchovického pokladu 14
Běh na Šance 14
Libeř - Radlík 13
Kazín - Cukrák 13
Dobývání Dívčích hradů 13
Davle - Nová Březová 11
Jarov-Károv 11
Běh na Petřínskou rozhlednu 10
Lochovice - Plešivec 8
2. Sedláček Jaroslav 2003 Olymp Praha 119 8
Libeř - Radlík 15
Běh na Šance 15
Kazín - Cukrák 15
Lochovice - Plešivec 15
Komořany - Čihadlo 15
Jarov-Károv 15
Jardův kopec 15
Hvězdonice - Ondřejov 14
3. Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská 117 14
Běh za Sliveneckou saní 14
Listonošův krpál 14
Kazín - Cukrák 12
Zbraslavská Závist 12
Dobývání Dívčích hradů 12
Jardův kopec 12
Komořany - Čihadlo 12
Davle - Nová Březová 10
Jarov-Károv 10
Okolo Štěchovického pokladu 9
Běh na Petřínskou rozhlednu 9
Běh na Čerčanský chlum 9
Hvězdonice - Ondřejov 8
Vrané - Zvole 7
4. Kuba Daniel 2009 TJ Start Lukavec 116 9
Listonošův krpál 15
Kazín - Cukrák 14
Davle - Nová Březová 14
Zbraslavská Závist 14
Běh na Petřínskou rozhlednu 13
Jarov-Károv 13
Okolo Štěchovického pokladu 12
Běh na Čerčanský chlum 11
Vrané - Zvole 10
5. Sedláček Patrik 2008 OOB Kotlářka 87 6
Zbraslavská Závist 15
Běh na Červenou horu 15
Okolo Štěchovického pokladu 15
Komořany - Čihadlo 14
Jardův kopec 14
Libeř - Radlík 14
6. David Samuel 2009 Atlet Šestajovice 82 7
Dobývání Dívčích hradů 14
Okolo Štěchovického pokladu 13
Davle - Nová Březová 13
Komořany - Čihadlo 13
Běh na Petřínskou rozhlednu 12
Běh na Červenou horu 9
Vrané - Zvole 8
7. Pautov Nikita 2008 Pražský biatlonový klub 39 3
Davle - Nová Březová 15
Běh na Čerčanský chlum 13
Běh na Červenou horu 11
8. Rychecký Dan 2009 HH Smíchov 22 2
Libeř - Radlík 12
Dobývání Dívčích hradů 10
9. Votápek Leonard 2010 Pišišvorové 22 2
Davle - Nová Březová 12
Okolo Štěchovického pokladu 10
10. Dušek Jakub 2003 Orel Dolní Dobrouč 15 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 15
11. Fabián Aleš 2009 Sokol Senohraby 15 1
Běh na Čerčanský chlum 15
12. Kopecký Jonáš 2005 PSK Olymp Praha 15 1
Hvězdonice - Ondřejov 15
13. Rendl Šimon 2012 TJ Packa Praha 15 1
Vrané - Zvole 15
14. Štěpán Tomáš 2008 HH Smíchov 15 1
Dobývání Dívčích hradů 15
15. Jánošík Dominik 2009 Atletika Vlašim 14 1
Běh na Čerčanský chlum 14
16. Kuchař Adam 2007 Orel Domanín 14 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 14
17. Mládek Matěj 2007 14 1
Jarov-Károv 14
18. Máša Jan 2003 Kerteam/PSK Olymp Praha 14 1
Lochovice - Plešivec 14
19. Novák Václav 2004 ToBi Team 14 1
Běh na Červenou horu 14
20. Pešek Dominik 2008 Žebrák 14 1
Vrané - Zvole 14
21. Fischer Jakub 2007 ZŠ Žarnosecká 13 1
Jardův kopec 13
22. Koutný Pascal 2007 Atletika Strahov 13 1
Vrané - Zvole 13
23. Sabol Erik 2004 ToBi Team 13 1
Běh na Červenou horu 13
24. Svoboda Vojtěch 2005 Pyšely 13 1
Hvězdonice - Ondřejov 13
25. Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram 13 1
Lochovice - Plešivec 13
26. Čorba Adam 2006 Freedive Praha 13 1
Zbraslavská Závist 13
27. Cígler Marek 2005 Březováci 12 1
Vrané - Zvole 12
28. Douda Vojtěch 2010 TJ Sokol Senohraby 12 1
Hvězdonice - Ondřejov 12
29. Fabián Šimon 2010 Sokol Senohraby 12 1
Běh na Čerčanský chlum 12
30. Hanáček Jáchym 2005 ToBi Team 12 1
Běh na Červenou horu 12
31. Vokáč Oskar 2012 Hujara 12 1
Jarov-Károv 12
32. Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák 12 1
Lochovice - Plešivec 12
33. Douda Ondřej 2011 TJ Sokol Senohraby 11 1
Hvězdonice - Ondřejov 11
34. Havlíček Vilém 2013 Jesenice U Prahy 11 1
Okolo Štěchovického pokladu 11
35. Koutný Patrik 2011 Atletika Strahov 11 1
Vrané - Zvole 11
36. Pejša Matěj 2009 Sedlčany 11 1
Běh na Petřínskou rozhlednu 11
37. Trnka David 2010 Athos 11 1
Dobývání Dívčích hradů 11
38. Zadina Václav 2004 BV Elektronik 11 1
Lochovice - Plešivec 11
39. Novák František 2009 ToBi Team 10 1
Běh na Červenou horu 10
40. Pražák Alexej 2007 Praha 3 10 1
Běh na Čerčanský chlum 10
41. Seko Matůš 2007 TJ Mier Trstie 10 1
Hvězdonice - Ondřejov 10
42. Štekl Matěj 2012 Ski Team Nové Strašecí 10 1
Lochovice - Plešivec 10
43. Kuba Milan 2006 TJ Start Lukavec 9 1
Vrané - Zvole 9
44. Kvasnica Richard 2005 TJ Mier Trstie 9 1
Hvězdonice - Ondřejov 9
45. Štekl Radim 2011 Ski Team Nové Strašecí 9 1
Lochovice - Plešivec 9