Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Běh na Petřínskou rozhlednu 2021, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Mach Tomáš 1992 Ztělesněné zlo 14:34 Muži 20 - 39 let 15
2. Kotlík Kamil 1977 Hegesh 15:16 Muži 40 - 49 let 15
3. Šťastný Tomáš 1979 Kerteam 15:28 Muži 40 - 49 let 14
4. Král Vítězslav 1976 Sokol Královské Vinohrady 15:40 Muži 40 - 49 let 13
5. Borovský Jindřich 1982 born2run 15:43 Muži 20 - 39 let 14
6. Jánošík Rudolf 1971 Vlašim 16:04 Muži 50 - 59 let 15
7. Beneš Petr 1987 Vlastní 16:05 Muži 20 - 39 let 13
8. Duchoň David 1971 Praha Újezd 16:07 Muži 50 - 59 let 14
9. Škréta Václav 1981 OCR masina Kadaň 16:26 Muži 40 - 49 let 12
10. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 16:45 Muži 40 - 49 let 11
11. Pražák Adam 1978 Praha 3 16:54 Muži 40 - 49 let 10
12. Syrovátko Jiří 2005 PSK Olymp 16:56 Junioři 15
13. Fajta Viktor 1986 D5 17:04 Muži 20 - 39 let 12
14. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 17:12 Muži 50 - 59 let 13
15. Syrovátková Štěpánka 2001 PSK Olymp Praha 17:31 Ženy 20 - 34 let 15
16. Langhammerová Anežka 1994 Orel Židenice 17:39 Ženy 20 - 34 let 14
17. Minchev Ivan 1957 Just 17:46 Muži 60 - 69 let 15
18. Scheu Harald 1969 LMB 17:51 Muži 50 - 59 let 12
19. Jánošík Dominik 2009 Atletika Vlašim 17:55 Junioři 14
20. Kulhavý Martin 1979 Chodov 17:56 Muži 40 - 49 let 9
21. Kosík Michal 1976 Orel Domanín 17:57 Muži 40 - 49 let 8
22. Tříska Michal 1979 Orel Domanín 17:59 Muži 40 - 49 let 7
23. Růžička Martin 2002 Tuchlovice, Šílenci v běhu 18:05 Junioři 13
24. Seeman Vojtěch 2008 Florbal wizard 18:06 Junioři 12
25. Poborská Helena 1978 Kerteam/Praha 18:29 Ženy 35 - 44 let 15
26. Neuman Jiří 1974 Kamenný Přívoz 18:30 Muži 40 - 49 let 6
27. Kuchař Adam 2007 Orel Domanín 18:44 Junioři 11
28. Hromádka Ondřej 1980 D5 18:44 Muži 40 - 49 let 5
29. Poborský Petr 1975 Ekonom Praha 18:56 Muži 40 - 49 let 4
30. Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 19:23 Ženy 55 - 64 let 15
31. Honzáková Jiřina 1965 Břevnov 19:27 Ženy 55 - 64 let 14
32. Zbytovský Jiří 1962 Bonbon 19:34 Muži 50 - 59 let 11
33. Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies 19:46 Muži 50 - 59 let 10
34. Horna Lukáš 1990 PRAHA 12 19:54 Muži 20 - 39 let 11
35. Bencz Loránt 1985 Kolíňany 19:58 Muži 20 - 39 let 10
36. Michalčík Ondřej 1976 20:00 Muži 40 - 49 let 3
37. Mališová Karla 1960 SABZO 20:01 Ženy 55 - 64 let 13
38. Kosíková Markéta 2004 Orel Domanín 20:05 Juniorky 15
39. Seemanová Johana 2004 T.J.Sokol Strašnice 20:07 Juniorky 14
40. Mácha Tomáš 1987 Pchery 20:09 Muži 20 - 39 let 9
41. Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha 20:10 Muži 60 - 69 let 14
42. Koutný Michal 1990 20:13 Muži 20 - 39 let 8
43. Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 20:15 Muži 40 - 49 let 2
44. Borovičková Lenka 1973 SK Nové Město nad Metují 20:20 Ženy 45 - 54 let 15
45. Dušek Pavel 1970 Orel Dolní Dobrouč 20:27 Muži 50 - 59 let 9
46. Kuba Daniel 2009 ZŠ Jitřní 20:33 Junioři 10
47. Matějovský Pavel 1965 AVC/ MK Kladno 20:36 Muži 50 - 59 let 8
48. Novák Pavel 1953 SABZO 20:39 Muži 60 - 69 let 13
49. Urban Josef 1956 SABZO 20:43 Muži 60 - 69 let 12
50. Anděl Jiří 1987 Pchery 20:56 Muži 20 - 39 let 7
51. Šugová Naděžda 1987 HEROSTORE RACING TEAM 21:18 Ženy 20 - 34 let 13
52. Schovánek Milan 1962 Krčský les B 21:31 Muži 50 - 59 let 7
53. Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 21:41 Muži 60 - 69 let 11
54. Wnuk Michal 1991 Karviná 21:48 Muži 20 - 39 let 6
55. Beňa Tomáš 1998 Orel Domanín 21:52 Muži 20 - 39 let 5
56. Slamiak Stanislav 1962 Bonbon 21:53 Muži 50 - 59 let 6
57. Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní 21:55 Juniorky 13
58. Navrátil Josef 1949 Stránčice 22:00 Muži nad 70 let 15
59. Flieglová Alena 1962 SABZO 22:02 Ženy 55 - 64 let 12
60. Scherrer Jaroslav 1960 Orel Moravské Budějovice 22:57 Muži 60 - 69 let 10
61. Šnajberk Jiří 1957 SABZO 22:59 Muži 60 - 69 let 9
62. Divácký Přemysl 1949 Orel Židenice 23:00 Muži nad 70 let 14
63. Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 23:02 Muži nad 70 let 13
64. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 23:29 Ženy 45 - 54 let 14
65. Dolejšová Jitka 1960 SABZO Praha 23:39 Ženy 55 - 64 let 11
66. Kosíková Michaela 2006 Orel Domanín 23:41 Juniorky 12
67. Málek Rostislav 1974 Spořilov 23:46 Muži 40 - 49 let 1
68. Štrosová Alice 1970 Bonbon 23:54 Ženy 45 - 54 let 13
69. Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové 23:55 Muži nad 70 let 12
70. Šorbanová Romana 1987 24:02 Ženy 20 - 34 let 12
71. Charvát Josef 1976 BK ČS 24:05 Muži 40 - 49 let 0
72. Hábltová Alena 1983 Bonbon 24:14 Ženy 35 - 44 let 14
73. Pechová Jitka 1991 Žleby 24:21 Ženy 20 - 34 let 11
74. Soukupová Simona 1974 V4 24:27 Ženy 45 - 54 let 12
75. Chaloupka Vítězslav 1943 Les 24:30 Muži nad 70 let 11
76. Seemanová Jana 1975 SABZO 24:48 Ženy 45 - 54 let 11
77. Paukert Milan 1950 SABZO 24:58 Muži nad 70 let 10
78. Kuchařová Lucie 2001 Orel Domanín 25:02 Ženy 20 - 34 let 10
79. Sedaček Pavel 1953 Orel Židenice 25:06 Muži 60 - 69 let 8
80. Pech Jindřich 1980 Žleby 25:15 Muži 40 - 49 let 0
81. Krejčí Jitka 1985 25:30 Ženy 35 - 44 let 13
82. Pucholt Miroslav 1951 SABZO / Praha 25:40 Muži nad 70 let 9
83. Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 26:01 Muži nad 70 let 8
84. Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha 26:09 Muži 60 - 69 let 7
85. Jabůrková Jitka 1979 Orel Vyškov 26:22 Ženy 35 - 44 let 12
86. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 26:53 Ženy 55 - 64 let 10
87. Fikejzl Jakub 1997 Vršovice 27:34 Muži 20 - 39 let 4
88. Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská 27:41 Junioři 9
89. Štros Ota 1965 Bonbon 27:44 Muži 50 - 59 let 5
90. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 28:19 Muži 60 - 69 let 6
91. Brožová Milena 1962 Zahrádky 28:39 Ženy 55 - 64 let 9
92. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 28:48 Muži 60 - 69 let 5
93. Golasovská Adéla 1999 Ostrava 29:52 Ženy 20 - 34 let 9
94. Holý Josef 1941 Orel Židenice 32:17 Muži nad 70 let 7
95. Dolejš Radomír 1958 SABZO 36:30 Muži 60 - 69 let 4