Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Běh na Petřínskou rozhlednu 2022, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Pechek Petr 1983 Kerteam 15:00 Muži 20 - 39 let 15
2. Soural Lukáš 1982 Orel Židenice 15:10 Muži 40 - 49 let 15
3. Kotlíková Petra 1982 TJ Slavoj Pacov 15:44 Ženy 35 - 44 let 15
4. Vokrouhlík Michal 1983 Praha 15:48 Muži 20 - 39 let 14
5. Skalka Jakub 1991 adidas Runners Prague 15:56 Muži 20 - 39 let 13
6. Chyba Jiří 1979 Nutrend 16:00 Muži 40 - 49 let 14
7. Rendl Josef 1976 TJ Packa Praha 16:06 Muži 40 - 49 let 13
8. Růžička Martin 2002 16:14 Muži 20 - 39 let 12
9. Šimoník Jiří 2001 Orel Židenice 16:42 Muži 20 - 39 let 11
10. Kotlík Kamil 1977 Hegesh 16:52 Muži 40 - 49 let 12
11. Grim Ondřej 1995 Příbram 17:01 Muži 20 - 39 let 10
12. Turek Martin 1980 AC Sparta Praha 17:08 Muži 40 - 49 let 11
13. Duchoň David 1971 Praha Újezd 17:12 Muži 50 - 59 let 15
14. Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 18:05 Muži 50 - 59 let 14
15. Vavříková Petra 1990 adidas Runner Prague 18:16 Ženy 20 - 34 let 15
16. Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 18:22 Muži 50 - 59 let 13
17. Petr Miloš 1973 BK Česká Proseč 18:32 Muži 40 - 49 let 10
18. Dušek Jakub 2003 Orel Dolní Dobrouč 18:38 Junioři 15
19. Eliáš Petr 1985 Praha 12 - Komořany 18:43 Muži 20 - 39 let 9
20. Buchtík Ondřej 1981 D5 18:43 Muži 40 - 49 let 9
21. Pejša Jan 1975 smí být prázdné 18:46 Muži 40 - 49 let 8
22. Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 18:56 Muži 50 - 59 let 12
23. Kuchař Adam 2007 Orel Domanín 18:58 Junioři 14
24. Langhammerová Anežka 1994 Orel Židenice 18:59 Ženy 20 - 34 let 14
25. Hromádka Ondřej 1980 D5 18:59 Muži 40 - 49 let 7
26. Štrosová Aneta 2004 Bonbon 19:01 Juniorky 15
27. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 19:05 Muži 50 - 59 let 11
28. Neuman Jiří 1974 Kamenný Přívoz 19:09 Muži 40 - 49 let 6
29. Tříska Michal 1979 Orel Domanín 19:10 Muži 40 - 49 let 5
30. Vlček Bohumil 1960 Praha 13 19:17 Muži 60 - 69 let 15
31. Malíková Klára 1983 Adventní běhání 19:20 Ženy 35 - 44 let 14
32. Pěkný Jan 1977 Aka Praha 19:29 Muži 40 - 49 let 4
33. Kulhavý Martin 1979 Chodov 19:34 Muži 40 - 49 let 3
34. Junger Pavel 1976 Atlet Šestajovice 19:37 Muži 40 - 49 let 2
35. Kosík Michal 1976 Orel Domanín 19:40 Muži 40 - 49 let 1
36. Náplava František 1979 Orel Domanín 19:49 Muži 40 - 49 let 0
37. Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu 19:51 Muži 20 - 39 let 8
38. Láska Vojtěch 1988 Prostě Běž! 20:00 Muži 20 - 39 let 7
39. Kovář Erik 2002 Adventní běhání 20:01 Muži 20 - 39 let 6
40. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 20:09 Muži 60 - 69 let 14
41. Smékal Miroslav 1960 BBK NEDĚLNÍCI 20:24 Muži 60 - 69 let 13
42. Zbytovský Jiří 1962 Bonbon 20:29 Muži 60 - 69 let 12
43. Salakvarda Jiří 1984 Mníšek pod Brdy 20:30 Muži 20 - 39 let 5
44. Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies 20:49 Muži 50 - 59 let 10
45. Holub Pavel 1964 Bering Praha 20:57 Muži 50 - 59 let 9
46. Syrovátko Jiří 1970 PSK Olymp 21:06 Muži 50 - 59 let 8
47. Dušek Pavel 1970 Orel Dolní Dobrouč 21:21 Muži 50 - 59 let 7
48. Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha 21:29 Muži 50 - 59 let 6
49. Vacek Tomáš 1987 21:32 Muži 20 - 39 let 4
50. Skopalík Jaromír 1963 Running Ďáblice 21:33 Muži 50 - 59 let 5
51. Kutnohorský Jan 1974 Bojov 21:36 Muži 40 - 49 let 0
52. Němec Pavel 1968 SC Radotín Praha 21:41 Muži 50 - 59 let 4
53. Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 21:43 Ženy 45 - 54 let 15
54. Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 21:46 Ženy 55 - 64 let 15
55. Anděl Jiří 1987 Pchery 21:50 Muži 20 - 39 let 3
56. Hochmanová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice 22:02 Ženy 20 - 34 let 13
57. Halas Petr 1973 Orel Vyškov 22:08 Muži 40 - 49 let 0
58. Honzáková Jiřina 1965 Břevnov 22:11 Ženy 55 - 64 let 14
59. Slamiak Stanislav 1962 Bonbon 22:19 Muži 60 - 69 let 11
60. Urban Josef 1956 SABZO 22:29 Muži 60 - 69 let 10
61. Vacardová Lucie 1990 22:31 Ženy 20 - 34 let 12
62. Novák Pavel 1953 SABZO 22:32 Muži 60 - 69 let 9
63. Trnková Štěpánka 1973 SABZO 22:37 Ženy 45 - 54 let 14
64. Prchlíková Barbora 1971 Benešovský běžecký klub 22:40 Ženy 45 - 54 let 13
65. Pommerová Michaela 1974 Adventní běhání 22:44 Ženy 45 - 54 let 12
66. Kostolná Hana 1988 SABZO 22:48 Ženy 20 - 34 let 11
67. Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy 22:55 Ženy 35 - 44 let 13
68. Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové 23:01 Juniorky 14
69. Matyáš Vojtěch 2001 Lysolaje 23:10 Muži 20 - 39 let 2
70. Slabáková Lenka 1966 Orel Židenice 23:11 Ženy 55 - 64 let 13
71. Jandečková Věra 1981 Pišišvorové 23:21 Ženy 35 - 44 let 12
72. Gramont Veronika 1983 Praha 1 23:23 Ženy 35 - 44 let 11
73. Kostková Markéta 2004 Orel Domanín 23:27 Juniorky 13
74. Šťastná Zdeňka 2010 ASK Slavia Praha 23:28 Juniorky 12
75. Divácký Přemysl 1949 Orel Židenice 23:30 Muži nad 70 let 15
76. Navrátil Josef 1949 Stránčice 23:33 Muži nad 70 let 14
77. Sládek Petr 1970 BC 23:41 Muži 50 - 59 let 3
78. Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 23:44 Muži 60 - 69 let 8
79. Halasová Anna 2003 Orel Vyškov 23:53 Juniorky 11
80. Kuba Daniel 2009 TJ Start Lukavec 24:00 Junioři 13
81. David Samuel 2009 Atlet Šestajovice 24:24 Junioři 12
82. Scherrer Jaroslav 1960 Orel Moravské Budějovice 24:25 Muži 60 - 69 let 7
83. Noháčová Radka 1982 PETROUPIM 24:27 Ženy 35 - 44 let 10
84. Kostková Michaela 2006 Orel Domanín 24:28 Juniorky 10
85. Kuchařová Lucie 2001 Orel Domanín 24:29 Ženy 20 - 34 let 10
86. Noháč Michal 1972 Petroupim 24:33 Muži 50 - 59 let 2
87. Slámová Kateřina 1983 Praha 13 24:36 Ženy 35 - 44 let 9
88. Štrosová Alice 1970 Bonbon 24:38 Ženy 45 - 54 let 11
89. Mácha Tomáš 1984 Pchery 24:45 Muži 20 - 39 let 1
90. Šugová Naděžda 1987 Herostore Racing Team 24:49 Ženy 35 - 44 let 8
91. Šnajberk Jiří 1957 SABZO 25:07 Muži 60 - 69 let 6
92. Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové 25:23 Muži nad 70 let 13
93. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 25:39 Ženy 45 - 54 let 10
94. Volný Petr 1959 Relax Medvědice 25:43 Muži 60 - 69 let 5
95. Pejša Matěj 2009 Sedlčany 25:44 Junioři 11
96. Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 25:50 Muži nad 70 let 12
97. Němec Miloš 1959 Bonbon 25:57 Muži 60 - 69 let 4
98. Seemanová Jana 1975 SABZO 26:08 Ženy 45 - 54 let 9
99. Tepperová Jana 1979 Praha 9 26:30 Ženy 35 - 44 let 7
100. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 26:32 Ženy 55 - 64 let 12
101. Chaloupka Vítězslav 1943 Běžci z lesa 26:43 Muži nad 70 let 11
102. Soukupová Simona 1974 B4 26:46 Ženy 45 - 54 let 8
103. Náplavová Kamila 1980 Orel Domanín 26:53 Ženy 35 - 44 let 6
104. Paukert Milan 1950 SABZO 26:59 Muži nad 70 let 10
105. Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové 27:04 Junioři 10
106. Šesták Jindřich 1956 ASP 27:12 Muži 60 - 69 let 3
107. Rožánek Vladimír 1958 SABZO 27:16 Muži 60 - 69 let 2
108. Hábltová Alena 1983 Bonbon 27:32 Ženy 35 - 44 let 5
109. Kulhavý Jakub 2011 ZŠ Donovalská 27:35 Junioři 9
110. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 27:41 Ženy 45 - 54 let 7
111. Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 27:44 Muži nad 70 let 9
112. Charvát Josef 1976 BKČS 27:49 Muži 40 - 49 let 0
113. Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO 28:05 Ženy 55 - 64 let 11
114. Fabriková Blanka 1960 Orel Židenice 28:29 Ženy 55 - 64 let 10
115. Kuba Milan 1971 TJ Start Lukavec 28:43 Muži 50 - 59 let 1
116. Pucholt Miroslav 1951 SABZO 28:56 Muži nad 70 let 8
117. Doležal Jaromír 1957 SABZO 29:04 Muži 60 - 69 let 1
118. Aubrecht Petr 1972 Bonbon 30:12 Muži 50 - 59 let 0
119. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 30:15 Muži 60 - 69 let 0
120. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 31:30 Muži 60 - 69 let 0
121. Brožová Milena 1962 Zahrádky 32:31 Ženy 55 - 64 let 9
122. Leitner Josef 1969 TJ Stupně Poražených 32:42 Muži 50 - 59 let 0
123. Dolejš Radomír 1958 SABZO Praha 35:25 Muži 60 - 69 let 0