Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Lochovice - Plešivec 2018, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Pechek Petr 1983 Kerteam 23:58 Muži 20 - 39 let 15
2. Flegl Vlastimil 1986 AO Spartak Vrchlabí 25:31 Muži 20 - 39 let 14
3. Vokrouhlík Michal 1983 Praha 25:35 Muži 20 - 39 let 13
4. Černý Martin 1991 AC Trial Plzeň 25:53 Muži 20 - 39 let 12
5. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 25:59 Muži 60 - 69 let 15
6. Hradecký Jan 1983 Triatlon team Příbram 26:02 Muži 20 - 39 let 11
7. Šťastný Tomáš 1979 Kerteam 26:09 Muži 20 - 39 let 10
8. Král Vítězslav 1976 Rysy 26:25 Muži 40 - 49 let 15
9. Škeřík Robert 1979 Ropeta 26:25 Muži 20 - 39 let 9
10. Brotánek Jan 1980 doJižníAmeriky.cz 26:26 Muži 20 - 39 let 8
11. Holub Václav 1983 Velosport Valenta 26:39 Muži 20 - 39 let 7
12. Bonk Roman 1993 Triklub Příbram 26:43 Muži 20 - 39 let 6
13. Rendl Josef 1976 TJ Packa Praha 26:52 Muži 40 - 49 let 14
14. Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 27:12 Junioři 15
15. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 27:24 Muži 20 - 39 let 5
16. Moravec Jiří 1996 JM team Letohrad 27:30 Muži 20 - 39 let 4
17. Záruba Jan 1977 Six Monkeys 27:43 Muži 40 - 49 let 13
18. Pejša Jan 1975 smí být prázdné 27:48 Muži 40 - 49 let 12
19. Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian 27:55 Muži 20 - 39 let 3
20. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod B 28:02 Muži 40 - 49 let 11
21. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 28:31 Muži 20 - 39 let 2
22. Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 28:40 Junioři 14
23. Dočkálek Libor 1973 STS Chvojkovice Brod B 28:54 Muži 40 - 49 let 10
24. Raboch Ivan 1966 Střela Žebrák 28:56 Muži 50 - 59 let 15
25. Kulík David 1989 SK Zahořany 28:59 Muži 20 - 39 let 1
26. Čermák Vratislav 1981 Nusle 29:01 Muži 20 - 39 let 0
27. Votava Martin 1971 Králův Dvůr 29:05 Muži 40 - 49 let 9
28. Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny 29:06 Muži 20 - 39 let 0
29. Maleček Martin 1975 Žižkovský tigři 29:20 Muži 40 - 49 let 8
30. Kubr Lucas 2004 AC Laura-Belgie 29:29 Junioři 13
31. Vitásek Josef 1958 Buková 29:47 Muži 60 - 69 let 14
32. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se / Halex 29:49 Muži 20 - 39 let 0
33. Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 29:50 Muži 20 - 39 let 0
34. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 30:08 Muži 50 - 59 let 14
35. Šatra Alois 1958 Tatran Velké Hydčice 30:19 Muži 60 - 69 let 13
36. Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd 30:22 Junioři 12
37. Šmída Oldřich 1948 TJ Maratonstav Úpice 30:30 Muži nad 70 let 15
38. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 30:42 Muži 60 - 69 let 12
39. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 30:51 Muži 50 - 59 let 13
40. Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice 30:54 Ženy 35 - 44 let 15
41. Škrlant Martin 1979 Žebrák 31:05 Muži 20 - 39 let 0
42. Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 31:09 Muži 20 - 39 let 0
43. Chochola Petr 1977 ZŠ Nové Strašecí 31:12 Muži 40 - 49 let 7
44. Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby 31:20 Junioři 11
45. Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby 31:22 Muži 40 - 49 let 6
46. Schovánek Petr 1965 Krčský les C 31:36 Muži 50 - 59 let 12
47. Flachs Michal 1987 Zličín 31:39 Muži 20 - 39 let 0
48. Vladyka Jan 1992 31:44 Muži 20 - 39 let 0
49. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 31:56 Ženy 45 - 54 let 15
50. Barášek Aleš 1975 4timing.cz 31:58 Muži 40 - 49 let 5
51. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 32:06 Muži 40 - 49 let 4
52. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 32:11 Muži 60 - 69 let 11
53. Šrůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 32:23 Muži 60 - 69 let 10
54. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice Brod B 32:33 Ženy 45 - 54 let 14
55. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 32:37 Muži 50 - 59 let 11
56. Flegl Vlastimil 1953 Brtev 32:39 Muži 60 - 69 let 9
57. Medová Ivana 1977 Zbečno 32:42 Ženy 35 - 44 let 14
58. Kubínová Ivana 1980 32:44 Ženy 35 - 44 let 13
59. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 32:51 Ženy 35 - 44 let 12
60. Šibravová Lenka 1982 Kerteam 32:54 Ženy 35 - 44 let 11
61. Hofman Vít 1992 Nové Strašecí 33:08 Muži 20 - 39 let 0
62. Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 33:13 Ženy 55 - 64 let 15
63. Vokůrka Radek 2002 Doubravan Újezd 33:17 Junioři 10
64. Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 33:19 Muži 40 - 49 let 3
65. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon 33:26 Muži 20 - 39 let 0
66. Klampflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 33:38 Ženy 45 - 54 let 13
67. Brabec Miloslav 1956 Rokycany 33:45 Muži 60 - 69 let 8
68. Fencl Radek 1965 SK Vlaška 33:50 Muži 50 - 59 let 10
69. Pechek František 1953 TJ Maratonstav Úpice 33:55 Muži 60 - 69 let 7
70. Javůrek Jiří 1948 TJ Maratonstav Úpice 34:12 Muži nad 70 let 14
71. Novotný David 1981 Rsáci 34:13 Muži 20 - 39 let 0
72. Seeman Tomáš 1968 Medicína 34:20 Muži 50 - 59 let 9
73. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 34:25 Muži 60 - 69 let 6
74. Povalová Eva 1984 34:29 Ženy 20 - 34 let 15
75. Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha 34:42 Muži 60 - 69 let 5
76. Krochot Daniel 1977 34:43 Muži 40 - 49 let 2
77. Hartman Marek 1990 ZŠ Nové Strašecí 34:46 Muži 20 - 39 let 0
78. Jeřábková Jana 1984 Příbram 34:47 Ženy 20 - 34 let 14
79. Třísková Katarína 1971 Praha 6 34:49 Ženy 45 - 54 let 12
80. Raboch Martin 2003 AO Střela Žebrák 34:57 Junioři 9
81. Jirásková Bára 1991 Iskarex Česká třebová 35:01 Ženy 20 - 34 let 13
82. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 35:01 Muži 40 - 49 let 1
83. Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky 35:03 Ženy 45 - 54 let 11
84. Suchopár Vojtěch 1998 Dobříš 35:03 Muži 20 - 39 let 0
85. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 35:09 Muži 50 - 59 let 8
86. Hůla Radek 1982 SK Jince 35:19 Muži 20 - 39 let 0
87. Turek Jiří 1962 Chaloupky 35:21 Muži 50 - 59 let 7
88. Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 35:25 Muži nad 70 let 13
89. Procházka Petr 2001 Walkers 35:46 Junioři 8
90. Skála Milan 1960 Čenkov 35:53 Muži 50 - 59 let 6
91. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod B 35:55 Muži 50 - 59 let 5
92. Hejl Libor 1982 Hostomice 35:59 Muži 20 - 39 let 0
93. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 36:03 Muži 40 - 49 let 0
94. Vávra Pavel 1968 Vorvani 36:16 Muži 50 - 59 let 4
95. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 36:20 Muži 40 - 49 let 0
96. Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 36:24 Muži 20 - 39 let 0
97. Uxa Lukáš 2003 URT Beroun 36:30 Junioři 7
98. Hnízdílková Lenka 1986 Za hezčí zadeček 36:32 Ženy 20 - 34 let 12
99. Matějovský Pavel 1965 AVC/MK Kladno 36:32 Muži 50 - 59 let 3
100. Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz 36:46 Muži 40 - 49 let 0
101. Slamiak Stanislav 1962 Bonbon 36:49 Muži 50 - 59 let 2
102. Konopásek Radek 1989 Krušovice 36:51 Muži 20 - 39 let 0
103. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov 36:56 Muži 40 - 49 let 0
104. Kořínek Ivo 1976 Lhotka 37:09 Muži 40 - 49 let 0
105. Vokůrka Tomáš 1974 SK Doubravan Újezd 37:11 Muži 40 - 49 let 0
106. Chaloupka Jan 1990 Hladkov Široký důl 37:13 Muži 20 - 39 let 0
107. Urbanová Zora 1974 Příbram 37:15 Ženy 35 - 44 let 10
108. Nový Břetislav 1947 SABZO 37:17 Muži nad 70 let 12
109. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 37:17 Ženy 45 - 54 let 10
110. Štekl Radomír 1982 Zebry Nové Strašecí 37:17 Muži 20 - 39 let 0
111. Sladký Lukáš 1987 Vorvani 37:42 Muži 20 - 39 let 0
112. Hanousek Jakub 1991 Praha 4 37:47 Muži 20 - 39 let 0
113. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 37:49 Muži 50 - 59 let 1
114. Sojka Karel 1977 Zbečno 37:53 Muži 40 - 49 let 0
115. Bělohlávek Karel 1981 Podluhy 37:59 Muži 20 - 39 let 0
116. Elsnic Jan 1988 Nové Strašecí 38:07 Muži 20 - 39 let 0
117. Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika 38:12 Ženy 35 - 44 let 9
118. Hůla Aleš 1980 SK Jince 38:38 Muži 20 - 39 let 0
119. Jirásková Eva 1964 TJ Maratonstav Úpice 38:41 Ženy 45 - 54 let 9
120. Válek Jan 1964 Praha 5 38:43 Muži 50 - 59 let 0
121. Kroupová Petra 1984 Pribram 38:54 Ženy 20 - 34 let 11
122. Kramářová Vladimila 1986 Rsáci 38:56 Ženy 20 - 34 let 10
123. Mucha Petr 1947 Praha 8 38:58 Muži nad 70 let 11
124. Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň 39:04 Muži nad 70 let 10
125. Šťástka Jiří 1958 Turbomošt Lhota 39:15 Muži 60 - 69 let 4
126. Filip Karel 1955 Nové Strašecí 39:16 Muži 60 - 69 let 3
127. Butzke Petr 1959 Kotva Braník 39:24 Muži 50 - 59 let 0
128. Turečková Jana 1968 Tenisový Klub Bohutín 39:29 Ženy 45 - 54 let 8
129. Pokorný Ondřej 2005 Zahořany 39:33 Junioři 6
130. Uxová Anett 2000 URT Beroun 39:39 Juniorky 15
131. Trnková Štěpánka 1973 SABZO 39:41 Ženy 45 - 54 let 7
132. Vlachynská Libuše 1962 Turbomošt Lhota 39:44 Ženy 55 - 64 let 14
133. Uxa Tomáš 1965 URT Beroun 39:46 Muži 50 - 59 let 0
134. Kubík Jiří 1977 Černovice 39:49 Muži 40 - 49 let 0
135. Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 40:11 Muži 60 - 69 let 2
136. Les Josef 1947 TJ Maratonstav Úpice 40:25 Muži nad 70 let 9
137. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 40:29 Ženy 35 - 44 let 8
138. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 40:32 Ženy 45 - 54 let 6
139. Houžvička Miloš 1978 Pribram 41:00 Muži 40 - 49 let 0
140. Jun Tomáš 1989 ZŠ a MŠ Nové strašecí 41:01 Muži 20 - 39 let 0
141. Voříšková Klára 1988 41:03 Ženy 20 - 34 let 9
142. Houžvičková Kateřina 1984 Pribram 41:04 Ženy 20 - 34 let 8
143. Krátká Jana 1992 41:06 Ženy 20 - 34 let 7
144. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 41:08 Ženy 35 - 44 let 7
145. Škaryd Martin 1985 Rs fitness 41:11 Muži 20 - 39 let 0
146. Krejčíková Jana 1982 Dobříš 41:12 Ženy 35 - 44 let 6
147. Picková Jana 1972 Chramiště 41:27 Ženy 45 - 54 let 5
148. Sirůček Kamil 1979 Příbram 41:40 Muži 20 - 39 let 0
149. Šesták Jindřich 1956 ASP 42:01 Muži 60 - 69 let 1
150. Dolejšová Jitka 1960 SABZO 42:26 Ženy 55 - 64 let 13
151. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 42:53 Muži 50 - 59 let 0
152. Seemanová Jana 1975 SABZO 43:19 Ženy 35 - 44 let 5
153. Dítě Martin 1968 Štěchovice 43:31 Muži 50 - 59 let 0
154. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 43:33 Ženy 45 - 54 let 4
155. Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 43:34 Muži 40 - 49 let 0
156. Krahulec Marek 1988 ABK Lochovice 43:37 Muži 20 - 39 let 0
157. Vaněk Petr 1966 Fitness & Relax Lev Nový Bydžov 44:11 Muži 50 - 59 let 0
158. Krejčí Jitka 1985 Beroun 44:14 Ženy 20 - 34 let 6
159. Pasler Jiří 1946 KAK Praha 44:20 Muži nad 70 let 8
160. Mašek Roman 1961 SNB Praha 44:33 Muži 50 - 59 let 0
161. Hořejšová Hana 1960 Příbram 44:38 Ženy 55 - 64 let 12
162. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 45:04 Ženy 55 - 64 let 11
163. Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 45:21 Muži nad 70 let 7
164. Volný Petr 1959 Relax Medvědice 45:37 Muži 50 - 59 let 0
165. Sirůčková Jana 1980 Příbram 45:39 Ženy 35 - 44 let 4
166. Šteklová Petra 1981 Zebry Nové Strašecí 45:58 Ženy 35 - 44 let 3
167. Šteklová Adéla 2009 Zebry Nové Strašecí 45:59 Juniorky 14
168. Kleknerová Kristýna 1997 ZŠ a MŠ Nové strašecí 45:59 Ženy 20 - 34 let 5
169. Chocholová Ivana 1979 ZŠ Jince 45:59 Ženy 35 - 44 let 2
170. Sušická Kateřina 1979 ZŠ a MŠ Nové strašecí 46:00 Ženy 35 - 44 let 3
171. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 46:38 Muži 60 - 69 let 0
172. Nováková Lenka 1975 Dobříš 46:40 Ženy 35 - 44 let 1
173. Matějová Kristýna 1986 47:04 Ženy 20 - 34 let 4
174. Krnanec Jan 1982 47:04 Muži 20 - 39 let 0
175. Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn 47:19 Ženy nad 65 let 15
176. Fiřtová Eva 1973 Aquapark PB 48:27 Ženy 45 - 54 let 2
177. Vraštilová Miloslava 1956 TJ Maratonstav Úpice 49:04 Ženy 55 - 64 let 10
178. Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 49:55 Juniorky 13
179. Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota 50:51 Muži 60 - 69 let 0
180. Leitner Josef 1969 Příbram 51:07 Muži 40 - 49 let 0
181. Veselý Tomáš 1992 Nové Strašecí 51:13 Muži 20 - 39 let 0
182. Šmejkalová Kateřina 1991 Aerobic dancers Kladno 51:23 Ženy 20 - 34 let 3
183. Vindušková Jiřina 1998 JM team Letohrad 51:34 Ženy 20 - 34 let 2
184. Tučný Jan 1947 MK Pardubice 51:35 Muži nad 70 let 6
185. Bartošová Milada 1953 Příbram 52:36 Ženy nad 65 let 14
186. Krahulcová Markéta 1988 Lochovice 52:46 Ženy 20 - 34 let 1
187. Štorch Bohuslav 1942 Sezimovo Ústí II 59:32 Muži nad 70 let 5
188. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 01:00:17 Ženy 55 - 64 let 9
189. Čapek Antonín 1941 ACV Praha 01:02:04 Muži nad 70 let 4
190. Kučera Vilém 1951 Slovan Hredištko 01:13:51 Muži 60 - 69 let 0
191. Krejsa Václav 1952 Bonbon 01:31:13 Muži 60 - 69 let 0