Výsledky

Zde se můžete podívat na výsledky běhů. Výsledky lze zobrazit buď dle jednotlivých kategorií, všechny kategorie pod sebou nebo bez rozdělení na kategorie – v tom případě se tedy zobrazí absolutní pořadí jak kdo skončil v kterém běhu. Pokud kliknete na jméno běžce ve výsledkové listině, zobrazí se podrobná statistika běhů tohoto běžce za všechny ročníky. Je to ta samá funkce jako v sekci Statistika. Ve výsledcích je také vidět počet bodů, které získal závodník do ligy.

Běh na Šance 2022, bez kategorií
Jméno Rok narození Klub Čas Kategorie Body
1. Mach Tomáš 1992 Ztělesněné zlo 12:37 Muži 20 - 39 let 15
2. Skalka Jakub 1991 adidas Runners Prague 12:49 Muži 20 - 39 let 14
3. Chyba Jiří 1979 Nutrend 13:01 Muži 40 - 49 let 15
4. Marhoun Petr 1981 VSK MFF UK 13:03 Muži 40 - 49 let 14
5. Kotlíková Petra 1982 TJ Slavoj Pacov 13:09 Ženy 35 - 44 let 15
6. Záruba Jan 1977 Vinohrady 13:12 Muži 40 - 49 let 13
7. Sedláček Jaroslav 2003 Olymp Praha 13:46 Junioři 15
8. Krejčí Filip 1994 EPO 13:51 Muži 20 - 39 let 13
9. Kotlík Kamil 1977 Hegesh 13:51 Muži 40 - 49 let 12
10. Janda Martin 1980 KOB Dobruška 13:52 Muži 40 - 49 let 11
11. Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4 13:54 Muži 20 - 39 let 12
12. Mrázek Lukáš 1982 14:03 Muži 40 - 49 let 10
13. Novák Lukáš 1982 AC Saké Kateřinky 14:04 Muži 40 - 49 let 9
14. Duchoň David 1971 Praha Újezd 14:09 Muži 50 - 59 let 15
15. Žitný Chlebák 1991 Adventní běhání 14:10 Muži 20 - 39 let 11
16. Škrabálek Jan 1970 Krčský Les A 14:16 Muži 50 - 59 let 14
17. Buchtík Ondřej 1981 D5 14:20 Muži 40 - 49 let 8
18. Eliáš Petr 1985 Praha 12 - Komořany 14:27 Muži 20 - 39 let 10
19. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 14:35 Muži 60 - 69 let 15
20. Pejša Jan 1975 smí být prázdné 14:36 Muži 40 - 49 let 7
21. Čepera Jan 1992 Ztělesněné zlo 14:49 Muži 20 - 39 let 9
22. Vlček Bohumil 1960 Praha 13 14:51 Muži 60 - 69 let 14
23. Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 14:52 Muži 50 - 59 let 13
24. Vavříková Petra 1990 adidas Runner Prague 14:55 Ženy 20 - 34 let 15
25. Malík Ondřej 1985 Adventní běhání 14:55 Muži 20 - 39 let 8
26. Svoboda Jiří 1966 TEAM CYKLOTRENÉR VANSDORF 15:02 Muži 50 - 59 let 12
27. Vaněk Aleš 1983 Jiskra Horní Maršov 15:04 Muži 20 - 39 let 7
28. Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 15:15 Muži 50 - 59 let 11
29. Hromádka Ondřej 1980 D5 15:17 Muži 40 - 49 let 6
30. Čadil Jan 1964 Dejvice 15:19 Muži 50 - 59 let 10
31. Vitásek Josef 1958 Buková 15:20 Muži 60 - 69 let 13
32. Zelenka Jaroslav 1980 KSM Hrádek 15:20 Muži 40 - 49 let 5
33. Petrányi Radoslav 1986 Za dobrú kondíciu 15:25 Muži 20 - 39 let 6
34. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 15:26 Muži 50 - 59 let 9
35. Kuriš Radek 1971 SABZO 15:27 Muži 50 - 59 let 8
36. Novák Radomír 1970 Laco Team 15:37 Muži 50 - 59 let 7
37. Fajta Viktor 1986 D5 15:41 Muži 20 - 39 let 5
38. Flaks Jan 1962 Sdružení vytrvalců Stříbro 15:53 Muži 60 - 69 let 12
39. Smékal Miroslav 1960 BBK NEDĚLNÍCI 15:55 Muži 60 - 69 let 11
40. Mrva Pavel 1960 BBK 16:07 Muži 60 - 69 let 10
41. Vávra Radomír 1963 Kerteam 16:08 Muži 50 - 59 let 6
42. Malíková Klára 1983 Adventní běhání 16:10 Ženy 35 - 44 let 14
43. Kulhavý Martin 1979 Chodov 16:26 Muži 40 - 49 let 4
44. Láska Vojtěch 1988 Prostě Běž! 16:32 Muži 20 - 39 let 4
45. Herbst Jarmila 1974 Praha 11 16:33 Ženy 45 - 54 let 15
46. Zachariáš Radek 1986 Komořany 16:41 Muži 20 - 39 let 3
47. Hochmanová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice 16:46 Ženy 20 - 34 let 14
48. Hubená Eliška 1987 Fakeer 16:52 Ženy 35 - 44 let 13
49. Valenta Ondřej 1992 16:54 Muži 20 - 39 let 2
50. Novák Daniel 1987 TJ Doksy 17:03 Muži 20 - 39 let 1
51. Doležal Tomáš 1971 Albit Technologies 17:06 Muži 50 - 59 let 5
52. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 17:18 Muži 60 - 69 let 9
53. Mařík Michal 1975 Praha 17:20 Muži 40 - 49 let 3
54. Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 17:28 Ženy 45 - 54 let 14
55. Boubelík Jan 1964 Zbraslav 17:33 Muži 50 - 59 let 4
56. Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 17:52 Ženy 55 - 64 let 15
57. Diviš Martin 1963 SABZO / SNB Praha 17:53 Muži 50 - 59 let 0
58. Treglerová Alice 1971 SABZO 18:07 Ženy 45 - 54 let 13
59. Borovičková Lenka 1973 SABZO 18:18 Ženy 45 - 54 let 12
60. Benda Jaroslav 1986 Komořany 18:20 Muži 20 - 39 let 0
61. Šťástka Jiří 1958 SABZO 18:21 Muži 60 - 69 let 8
62. Pommerová Michaela 1974 Adventní běhání 18:31 Ženy 45 - 54 let 11
63. Pečená Kateřina 1992 Adventní běhání 18:32 Ženy 20 - 34 let 12
64. Slamiak Stanislav 1962 Bonbon 18:32 Muži 60 - 69 let 7
65. Urban Josef 1956 SABZO 18:41 Muži 60 - 69 let 6
66. Jandečková Věra 1981 Pišišvorové 18:47 Ženy 35 - 44 let 13
67. Noháč Michal 1972 Petroupim 18:59 Muži 50 - 59 let 3
68. Lagová Alena 1988 Tragédka 19:00 Ženy 20 - 34 let 11
69. Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky 19:01 Ženy 45 - 54 let 10
70. Doležal Jaromír 1957 SABZO 19:05 Muži 60 - 69 let 5
71. Mališová Karla 1960 SABZO 19:12 Ženy 55 - 64 let 14
72. Vacardová Lucie 1990 19:14 Ženy 20 - 34 let 10
73. Hanousek Jakub 1991 Bráník 19:23 Muži 20 - 39 let 0
74. Novák Pavel 1953 SABZO 19:24 Muži 60 - 69 let 4
75. Noháčová Radka 1982 PETROUPIM 19:25 Ženy 35 - 44 let 12
76. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 19:45 Muži 50 - 59 let 2
77. Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 19:46 Muži 60 - 69 let 3
78. Herbst Karolína 2011 Praha 11 19:51 Juniorky 15
79. Jandečková Alžběta 2014 Pišišvorové 19:55 Juniorky 14
80. Svoboda Jan 1943 KD Příbram 20:00 Muži nad 70 let 15
81. Trnková Štěpánka 1973 SABZO 20:08 Ženy 45 - 54 let 9
82. Šugová Naděžda 1987 Herostore Racing Team 20:19 Ženy 35 - 44 let 11
83. Flieglová Alena 1962 SABZO 20:25 Ženy 55 - 64 let 13
84. Aldorf Luboš 1964 SABZO 20:26 Muži 50 - 59 let 1
85. Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 20:43 Muži nad 70 let 14
86. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 20:48 Muži nad 70 let 13
87. Havlíček Vladimír 1951 Psáry 20:57 Muži nad 70 let 12
88. Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha 21:05 Ženy 45 - 54 let 8
89. Jandečka Kryštof 2012 Pišišvorové 21:25 Junioři 14
90. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 21:33 Ženy 45 - 54 let 7
91. Volný Petr 1959 Relax Medvědice 21:52 Muži 60 - 69 let 2
92. Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 22:05 Muži nad 70 let 11
93. Herbst Amálie 2013 Praha 11 22:11 Juniorky 13
94. Herbst Luboš 1979 Praha 11 22:22 Muži 40 - 49 let 2
95. Strejček Jiří 1983 Praha Strašnice 22:25 Muži 20 - 39 let 0
96. Leitner Josef 1969 TJ Stupně Poražených 23:00 Muži 50 - 59 let 0
97. Pucholt Miroslav 1951 SABZO 23:13 Muži nad 70 let 10
98. Rožánek Vladimír 1958 SABZO 23:25 Muži 60 - 69 let 1
99. Pucholtová Zdeňka 1959 SABZO 23:49 Ženy 55 - 64 let 12
100. Paukert Milan 1950 SABZO 23:58 Muži nad 70 let 9
101. Svobodová Dana 1952 KD Příbram 24:34 Ženy nad 65 let 15
102. Čech Jaroslav 1941 Liga 100 24:50 Muži nad 70 let 8
103. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 24:59 Muži nad 70 let 7
104. Ge Evžen 1954 Maratonské vrány 25:42 Muži 60 - 69 let 0
105. Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram 26:00 Ženy nad 65 let 14
106. Čerepušťák Ondřej 1948 AVC Praha 26:16 Muži nad 70 let 6
107. Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 26:22 Muži nad 70 let 5
108. Březina Petr 1946 SABZO 26:56 Muži nad 70 let 4
109. Dolejš Radomír 1958 SABZO Praha 27:16 Muži 60 - 69 let 0
110. Brožová Milena 1962 Zahrádky 27:36 Ženy 55 - 64 let 11
111. Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 29:48 Ženy 20 - 34 let 9
112. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 38:16 Ženy nad 65 let 13